Union Čelákovice – FK Litol 4:2

A jak se shodli zástupci obou týmů, rozhodně bylo na co koukat. Branky začaly padat tedy až ve druhém poločase, ale fotbal se hrál svižný, kombinační s šancemi na obou stranách.

Přesto to byli domácí, kdo měl malinko více ze hry. Už ve druhé minutě prověřil Rathouského Dušek, minutu na to se v dobré šanci ocitl Dalekorej, ale střela mu nesedla. Ve třinácté minutě se pak znovu vytáhl litolský gólman, když zlikvidoval gólovku Poběrežského.

Hosté se do tempa dostali až v druhé půlce prvního poločasu. Zejména střelaBohdana byla diváky oceněna, Janáček ji ale polapil.

A tak se o dělbě bodů rozhodovalo až po přestávce. A to se už góly nešetřilo. Skóre zápasu otevřel hned v padesáté minutě z pokutového kopu Janda, pět minut na to přidal trefu Kraus. Po chybě hostů se ujal míče na polovině, obešel gólmana a zakončoval do prázdné.

Litolští sice vzápětí snížili z trestného kopu, ale netrvalo dlouho a bylo to zase o dvě branky. Kraus uvolnil Kocha a ten upravil na 3:1. A to rozhodlo.

Hosté už pak nedokázali klást odpor a po další trefě domácích upravovali jen výsledek až v samotném závěru zápasu – 4:2. Čelákovice se tak v divizní tabulce bodově na Litol dotáhly.

Branky: 50. Janda (z PK), 55. a 67. Kraus, 65. Koch – 59. Petrouš, 87. Ježek. Rozhodčí: Vaňkát. ŽK: 1:3. Diváci: 360. Poločas: 0:0.
Union Čelákovice: Janáček – Havlát, Homola, Veselý, Jelínek – Dušek (84. Kopejska), Dalekorej, Janda, Poberežský (80. Souček) – Kraus (73. Nový), Koch.
FK Litol: Rathouský – Černý (71. Mlčkovský), Petrouš, Bodlák (71. Helmich), Janů – Mbah, Jareš, Bohdan, Světlý – Ježek, Sosnovský (80. Urban).