Sadská - Lysá nad Labem 2:2

Úvod zápasu vyšel domácím, když se již v první minutě ujali vedení po gólu Čapka. Slovan po obdrženém gólu zlepšil svoji hru a dokázal vyrovnatčtyři minuty před koncem první půle, trefil se Šlingr.

Ve druhém dějství to by byli opět domácí, kteří svojí aktivitu proměnili v gól a opět vedli, do černého mířil znovu Čapek. Lysá se však nevzdala a v 82. minutě vyrovnala na konečných 2:2 gólem Kříže.

"Oba začátky poločasů nám vyšli výborně, ale pak jsme polevili a Lysá dokázala vždy srovnat," litoval domácí trenér Sadské Kozák.

"Bylo to vyrovnané utkání, začali jsme špatně, když jsme inkasovali už v první minutě, ale hráči se nevzdali a bojovali až do konce, za co bych je chtěl pochválit. Bod je pro nás cenný," řekl trenér Lysé nad Labem Tibor Mičinec.

Branky: 1. a 65. Čapek - 41. Šlingr, 82. Kříž. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:1.

Sadská: Jindra - Jirásek, Šmejkal, Farkaš, Hnízdo - Kalina, Lukáš Svoboda st., Nedbal, Čapek - Plot, Hrdlička.

Lysá nad Labem: Zahrádka - Jelínek, Jirsa, Gregar, Šlingr - Morávek (70. Sutter), Poborský, Urban, Zítka (50. Pavliš) - Kříž, D. Novák.