Polaban Nymburk B - Sokoleč 0:7

Hosté v utkání jasně dominovali a ukázali, že jsou oprávněně na prvním místě v tabulce. V 7. minutě otevřel skóre utkání hostující Kulhánek. Ve 25. se domácí dopustili chyby v obraně a Čáp zvyšoval na 2:0 pro Sokoleč.

Polaban si dokázal i za tohoto nepříznivého stavu vytvořit dvě velké šance, ale bohužel ani jedna neskončila v síti hostů. Ve 36. se trefil hostující Šťastný, který proměnil nařízený pokutový kop - 0:3. Sokoleč do poločasu přidala ještě jeden gól, pět minut před pauzou mířil do černého podruhé v zápase Kulhánek - 0:4.

Ve druhém dějství pokračovala na hřišti nadvláda hostí. V 74. dával už na 5:0 pro Sokoleč Šťastný. V závěru přidal ještě dva góly Zahradník a uzavřel tak vysoké vítezství Sokolče na 7:0.

"Stále nás trápí početná marodka, také proto jsem rád, že sezona už končí. Sokoleč nás předčila ve všech směrech. Za stavu 0:2 jsme neproměnili dvě tutovky. Chtěl bych pogratulovat Sokolči k postupu, který je určitě zasloužený," řekl vedoucí mužstva nymburské rezervy Karel Kovács.

"Celý zápas jsme měli jasnou převahu. Chtěl bych pochválit hráče i přesto, že jsme řadu dalších šancí ještě zahodili. S utkáním jsem spokojený," uvedl hrající trenér Sokolče Marek Soukup.

Branky: 7. Kulhánek, 25. Čáp, 36. a 74. Šťastný (1 z PK), 40. Kulhánek,82. a 86. Zahradník. Rozhodčí: Herda. ŽK: 1:0. Diváci: 100. Poločas: 0:4.

Nymburk B: Havelka - Poklop, J. Grešule, Kulhánek, Babic - Březina (71. P. Grešule), Kukla, Růžička, Kudrna - Soukup, Martínek.

Sokoleč: Kůn - Pulpán, Soukup, Zemanec, Černý - Kulhánek, Vodvářka, Zahradník, P. Němec (70. Vančura) - Šťastný, Čáp.

(Lukáš Kodera)