Rožďalovice – Čáslav B 1:2

Přestože hrál první s posledním týmem tabulky, zápas byl vyrovnaný a výsledek 1:2 není tak přesvědčivý ze strany Čáslavi.

Čáslav, která bojuje o prvenství v tabulce, si během prvního poločasu vytvořila dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase si oba tábory vytvořily šance, nejvážnější byly na straně domácích, kteří měli dvě vyložené šance, které neproměnili.

Hosté měli ve druhém poločase problém přejít přes dobře fungující obranu, a tak zápas skončil jen jednogólovým rozdílem.

Branka: 75. Blažek. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 3:1. ČK: 80. Blažek (R). Diváci: 70. Poločas: 0:2.

Rožďalovice: Hampl – Vele, Blažek, Pavel, Hojsák – Táborský (60. Kulychok), J. Nechánský, Hlavatý, T. Nechánský (50. Musil) – Knytl (85. Šuk), Veselý.