Ostrá – Poříčany 2:1

Domácí fotbalisté si během prvního poločasu vytvořili pohodlný náskok v podobě dvou branek. Nejvíce jim vyšel úvod zápasu. V desáté a patnácté minutě se trefil dvakrát Müller a hosté na tento začátek nebyli schopni odpovědět.

Domácí během zápasu zahodili i pokutový kop, kterým mohl Dozorec zvýšit náskok na tři nula, jenomže nedal a v závěrudomácíinkasovali branku, která znamenala jiskru naděje pro Poříčany. Domácí nenechali nikoho na pochybách a nakonec zaslouženě vyhráli 2:1.

"Měli jsme více šancí a utkání jsme měli pod kontrolou. Jsem spokojený s bojovností a vůli, která hráče provázela po celé utkání," řekl trenér Ostré Jiří Dozorec.

„Rozhodlo prvních patnáct minut utkání, kdy jsme domácím hrubými chybami nabídli vedení. Zlepšená hra ve druhé pětačtyřicetiminutovce vedla pouze ke korekci výsledku. Hráli jsme špatně,“ uvedl nespokojený poříčanský kouč Václav Kupr.

Branky: 10. a 15. Müller - 80. Novotný. Rozhodčí: Klasnička. ŽK: 0:4.Diváci: 100. Poločas: 2:0
Ostrá: Heimráth – Čáp, Vojtěch, Kopic, M. Kostenko – Uher (46. Píša), Dozorec, Polák, Vavřík (87. Pačesný) – Remenec (70. Kotrba), Müller.
Poříčany: Hanuš – Freund, Martin, J. Puk, Prejsek – Novotný, Sedláček, Minarčík (20. Marušák), Holler – M. Puk, Koula.