Krnsko - Ostrá 3:2

První poločas byl vyrovnaný, do zakončení se dostávala častěji Ostrá, ale do přestávky gól nepadl.

Do druhé půle hosté vlétli a v 55. minutě se ujali vedení po gólu Kotrby. V 63. minutě zvyšoval na 2:0 pro Ostrou opět Kotrba. Pak ale přišel ze strany hostů nevídaný zkrat a domácí třemi góly otočili utkání ve svůj prospěch. V závěru utkání ještě obdržel M. Kostenko červenou kartu. Zápas skončil nečekaným vítězstvím domácích 3:2.

"Jsem hodně nespokojený s tím, co jsme dnes předvedli. Dokázali jsme ztratit vedení 2:0 a prohrát s posledním týmem," litoval hrající trenér Ostré Jiří Dozorec.

Branky: 55. a 63. Kotrba. ŽK: 2:4. ČK: 2:1, 90. M. Kostenko (Ostrá). Diváci: 70. Poločas: 0:0.

Ostrá: Heimráth - M. Kostenko, Vojtěch, Slavíček, J. Kostenko (5. Hradecký) - Effemberger (85. Budil), Polák, Dozorec, Uher (45. Verner) - Kotrba, Remenec.