Dolní Bousov - Milovice 2:4

Zápas nezačal pro hosty vůbec dobře. Už v první minutě prohrávali 0:1. Ve 4. minutě musel navíc předčasně do kabin milovický Novák. Zlý sen pro Milovice pokračoval, v 10. minutě prohrávaly už 0:2! Po druhém obdrženém gólu se hosté probudili a snížili v 15. minutě Paličkou.

Po poločase pokračovaly Milovice ve výborném výkonu z konce první půle. Galovič vyrovnal v 55. minutě na 2:2. To už byl na hřišti jen jeden tým, hosté přehrávali Bousov a byli lepší. O deset minut pozdějipřevážil misky vahmilovický Beneš na 3:2. V 74. minutě korunoval vítězství a neskutečný obrat na konečných 4:2 pro hosty Vlačiha.

"Začátek pro nás začal hodně špatně, když po deseti minutách jsme prohrávali 0:2 a hráli jen o desíti. Pak ovšem hráči předvedli výborný týmový výkon a otočili zápas. Myslím, že domácí podcenili utkání za stavu 2:0. Jsem maximálně spokojen s výkonem a nasazením hráčů od 15. minuty," uvedl hrající trenér Milovic Roman Magada.

Branky: 15. Palička, 55. Galovič, 65. Beneš, 74. Vlačiha. ŽK: 2:6. ČK: 4. Novák (Milovice). Diváci: 50. Poločas: 2:1.

Milovice: Fišer - Novák, Magada, Fiala, Růžička - Beneš, Plecitý, Vlačiha, Palička (28. Mencl) - Galovič (86. Zoubek), J. Petráš (65. Houštka).

(Lukáš Kodera)