Bezno - FK Slovan Lysá nad Labem 0:3

Hostující fotbalisté se utkali v dalším boji o záchranu s týmemz dolní poloviny tabulky a tento boj zvládli na výbornou. Do utkání vstoupili parádně díky brance Zítky v šesté minutě hry. O deset minut později přidal další branku Novák. Tento vývoj zápasu domácí fotbalistyzaskočil a ti se nemohlidostat se svého tempa. V pětatřicáté minutě vstřelil Morávek třetí branku hostí, což označil trenér Mičinec za rozhodující moment utkání. Domácí se dostali do hry gólem na 1:3 ve 39. minutě, to ovšem bylo z jejich strany vše. Ve druhém poločase si nic kloudného nevytvořili a hosté si dvoubrankový náskok s přehledem pohlídali.

Branky: 6. Zítka, 15. Novák, 35. Morávek. Diváci: 40. Poločas: 1:3.

Lysá nad Labem: Zahrádka – Jelínek, Jirsa, L. Novák, Gregar – Morávek (83. Baumelt), Poborský, Urban, Zítka – D. Novák (60. Nový), Kříž.