Rožďalovice - Poděbrady 0:0

První půle byla vyrovnaná bez nějakých vyložených šancí. Druhé dějství navázalo na poločas první, kdy si ani jeden tým nedokázal vytvořit gólovku. V 70. minutě dostal poděbradský Novák červenou kartu a hosté hráli o desíti. Domácí zatlačili soupeře a vytvořili si několik slibných šancí, ale ani jedna z gólovek se neujala. Utkání skončilo bezbrankovou remízou 0:0.

"Čekali jsme, že Poděbrady si přijely pro tři body, ale trochu mě zklamaly svou hrou. Hosté dostali v 70. minutě červenou kartu, ale ta nám spíše uškodila, protože soupeř se zatáhl a hrál jen na bejky. Trochu litujeme neproměněných šancí ke konci utkání, kdy mohl rozhodnout Jan Veselý nebo Blažek. Myslím, že by jsme si zasloužili spíše tři body. Chtěl bych pochválit hráče za dobrý výkon, bojovnost a vyvarování se zbytečných chyb, kterých jsme se dopustili v předchozích utkáních. Bod je dobrý," uvedl trenér Rožďalovic Milan Švábenský.

"Je to pro mě velké zklamání. Hráči nebyli v pohybu a koncovka byla také žalostná. Remíza je myslím zasloužená. Z bodem jsem spokojený," řekl trenér Poděbrad Jan Bartheldy.

Rozhodčí: Volfrán. ŽK: 1:2. Diváci: 100. Poločas: 0:0.

Rožďalovice: Hampl - J.Veselý (65. Štefan), Blažek, Pavel, Vele - Táborský, Nechánský, Hlavatý, Hojsák - Shayban, Fr. Veselý.

Poděbrady: Špaček - Novák, Suchánek, Kejda, Poděbradský - Jelínek, Jiří Fořt, Brtna, Jirásek - Vaněk (65. Káninský), Jan Fořt.

(Lukáš Kodera)