Čelákovice – Český Brod 1:2

„Po chybě Homoly jsme soupeři nabídli vedení, které jsme po přestávce zlikvidovali. Bohužel v době, kdy jak se domnívám Českému Brodu docházely síly, jsme si nedokázali poradit s ojedinělým centrem do našeho pokutového území a soupeř toho využil. Boj o záchranu byl hektický, někteří hráči se potýkali se zraněním a nastupovali na samé hranici únosnosti, proto jsem již dnes nechal odpočívat Dalekoreje, Skuhravého, Matějku a Matouška. Zápas mi naznačil, jak mužstvo vypadá bez jmenovaných hráčů. Kluci statečně bojovali a rvali se a myslím si, že chvílemi předváděli i pěknou kombinační hru, je to pozitivní zjištění. Ukázalo se, že mládež je na dobré úrovni a rostou zde perspektivní hráči,“ řekl čelákovický trenér Michal Petrouš.

„Myslím si, že vzhledem k panujícím vedrům to bylo docela dobré utkání. Obě mužstva byla zachráněná, takže znovu takový pohodový, bezstarostný zápas. Vedení jsme ztratili po obrovské hrubce, v závěru se nám přeci jen zvítězit podařilo. Řekl bych, že šancí jsme měli daleko více než domácí a naše vítězství je zasloužené,“ řekl po utkání trenér Českého Brodu Karel Tošnar.

Branky: 82. Hakl – 22. Lehovec, 88. Kozák. Rozhodčí: Jelínek. ŽK: 1:1. Diváci: 150. Poločas: 0:1.

Čelákovice: Pokorný – Janda, Flekač, Homola, Vršek – Hakl, Jelínek, Dostál, O. Koch – Píša (32. Cabrnoch, 59.Souček), Mozr.

Český Brod: Sova – P. Kopecký, Skramužský, Šimr, Paluka (75. Skála), Kozák, Sobíšek, Pařízek, Sus – Lehovec, Vobořil.

(Miloslav Kapic)