ČELÁKOVICE – SOUŠ  1:2

Hosté vyhráli zaslouženě, neboť byli po celý zápas o malinko lepším týmem. Na výhru jim stačily dva góly.

První branku ale dal domácí Veselý po rohovém kopu. Od té doby hosté přidali a po jedenácti minutách vyrovnali. Pak měl velkou šanci domácí Pártl, ale přestřelil. Ve druhém poločase se převaha hostujícího celku projevila naplno a z toho vyplynula i rozhodující branka. Posledních deset minut se domácí snažili o vyrovnání, ale vyloženou příležitost si už nevypracovali. „Vítězství hostujícího mužstva je zasloužené," přiznal po zápase čelákovický sekretář Milan Šikl.

Branky: 10. Veselý – 21. Vanovič, 65. Štípek. Rozhodčí: Vojtěch. ŽK: 1:2. Diváci: 70. Poločas: 1:1.
Union Čelákovice: Hlaváček – P. Koch, Olmr, Veselý, Souček – Müller, Dalekorej – Pártl, O. Koch (80. Skuhravý), Nový – Galovič (70. Flekač).