V sobotu hraje poděbradská Bohemia (krajský přebor), která bude doma hostit divizní Kutnou Horu. Zápas začne v 10.15 hodin. „V případě špatného počasí je ale možné, že se utkání odehraje v Kutné Hoře,“ upřesnil informaci místopředseda poděbradského klubu Josef Kubánek. „Vše budeme dolaďovat až v pátek v podvečer,“ přidal.

Divizní Polaban Nymburk čeká jen provizorní utkání. „Zahrajeme si mezi sebou v neděli modelové utkání,“ řekl kouč nymburského mužstva Lukáš Vlk.

Poříčany mají o víkendu ještě také volno. „Budeme hrát až šestého června. Jinak budeme trénovat dvakrát týdně nepřetržitě. Na sezonní cyklus najedeme až jedenáctého července, kdy máme první přátelák s Chocní. Potom pojedeme třikrát týdně a o víkendu přípravný zápas,“ nastínil plány poříčanského týmu jeho trenér Zdeněk Šmejkal mladší.

Druhým okresním týmem, který se objeví na zeleném pažitu, jsou fotbalisté Pátku (I.B třída). Ti změří své síly s celkem Kostomlat (okresní přebor). Souboj dvou okresních celků je na programu v neděli na hřišti v Pátku a začne v 17 hodin.