ČELÁKOVICE – VYŠEHRAD  0:4

Nic nového. Fotbalisté Unionu doma padli, čtyři góly dostali od Vyšehradu. Hosté udeřili do třiadvacáté minuty dvakrát, pod oběma zásahy byl podpis Kavky. Domácí měli za celý zápas jedinou šanci, když trefili břevno.

Po změně stran byl obrázek hry stejný, mírně navrch měli hosté, kterým se dařila kombinace. Když přidal v 53. Minutě Budějský třetí branku, bylo definitivně rozhodnuto. Teprve pak měli šance i domácí, ale gólem neskončila ani jedna. Po gólu volala hlavně střela Nového, která se opět zastavila na břevně.

Branky: 10. A 23. Kavka, 53. Budějský, 86. Baratynskyi. Rozhodčí: Krupka. ŽK: 2:2. Diváci: 80. Poločas: 0:2.
Čelákovice: Hlaváček – P. Koch, Müller, Flekač, Souček – Veselý, Urban (26. Nový) – Poběrežský, Dalekorej, Pártl – Galovič (46. O. Koch).