OSTRÁ – BÍLÉ PODOLÍ 6:0

V Ostré zatím mohou být velice spokojeni, protože jejich tým šlape jako dobře namazaný stroj. V pěti zápasech už nastříleli úctyhodných 26 gólů, což je více jak pět branek na utkání.

Ostrá si svoje góly rozdělila rovnoměrně do obou poločasů. Jako první se trefil z trestného kopu Dozorec, vedení zvýšil Holý a chvíli před přestávkou předvedl nádhernou akci Lesyk. Utekl po pravé straně hřiště a jeho střela pomocí břevna skončila v bráně. Domácí po změně stran nepolevili a přidali další tři trefy. O ně se postarali Lesyk, Puk a Cabrnoch.

„Hodnocení je furt stejné. Šlape nám to zatím vzadu i vepředu. Jinak ale musím pochválit i soupeře, který nebyl marný. Dostali sice góly, ale hráli dobře," vysekl poklonu soupeři asistent domácích Milan Moravec. „Byl to náš zatím nejlepší výkon, dobře napadáme a dáváme góly. Důležité hlavně je, že kluci trénují, máme šestnáct lidí na tréninku," dodal.

Branky: Lesyk 2, Dozorec, Puk, Holý, Cabrnoch. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:0.
Ostrá: Heimrath – Cabrnoch, Birkuš, Štěch, P. Moudrý – Lesyk, Dozorec, T. Moudrý (70. Čáp), Čerych (80. Střecha) – M. Puk, Holý.

Tomáš Kubánek