Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mladý fotbal, výsledky z víkendu 5. a 6. června

Střední Čechy - Závěr fotbalové sezony 2009/2010 klepe na dveře už i u mládežnických soutěží. Všechny mají před koncem už jen dvě kola, a tak řada družstev především v bojích o udržení finišuje.

8.6.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Bedřich Klíma

Stále se ovšem množí i nová jména, která budou hrát v příští sezoně ve vyšší soutěží. Příkladem je dorost Č. l. Unionu Beroun, který v I. A třídě skupiny A si doma poradil s Tatranem Rakovník a definitivně tak rozhodl o svém postupu do Krajského přeboru. Cestu do divize žáků si naopak zkomplikoval Benešov, který přišel o všechny body na trávníku AFK Kolín.

ČESKÁ LIGA DOROSTU

28. kolo: Slavia B – Jablonec 4:0 (starší), 0:0 (mladší), Teplice B – Most B 3:0, 5:4, Motorlet – Sez. Ústí 2:2, 2:2, Bohemians B – Dukla Praha 0:5, 2:5, Plzeň B – Č. Budějovice B 2:2, 2:0, Ml. Boleslav B – Pardubice 2:1, 1:0, Meteor Praha – Liberec 3:0, 1:0, Sparta B – Hr. Králové B 2:2, 5:1.

Starší
1. Pardubice 28 21 2 5 58:24 65
2. Liberec 28 17 4 7 66:37 55
3. Plzeň B 28 13 7 8 48:34 46
4. Slavia B 28 13 4 11 48:36 43
5. Motorlet 28 10 10 8 36:37 40
6. Ml. Boleslav B 28 11 5 12 44:36 38
7. Meteor Praha 28 11 4 13 44:41 37
8. Hr. Králové B 27 9 10 8 38:35 37
9. Jablonec 28 11 4 13 58:56 37
10. Sparta B 28 11 4 13 51:49 37
11. Teplice B 28 12 1 15 42:59 37
12. Most B 27 10 5 12 38:60 35
13. Dukla Praha 28 9 7 12 38:42 34
14. Sez. Ústí 28 10 3 15 34:66 33
15. Bohemians 05 28 9 5 14 40:50 32
16. Budějovice B 28 6 5 17 38:59 23

Mladší
1. Jablonec 28 21 4 3 94:33 67
2. Sparta B 28 19 4 5 90:41 61
3. Slavia B 28 17 5 6 65:32 56
4. Plzeň B 28 15 5 8 69:45 50
5. Liberec 28 13 7 8 73:48 46
6. Bohemians 05 28 12 7 9 54:53 43
7. Teplice B 28 12 4 12 52:46 40
8. Motorlet 28 12 4 12 46:65 40
9. Ml. Boleslav B 28 10 8 10 43:43 38
10. Dukla Praha 28 10 6 12 42:51 36
11. Pardubice 28 9 6 13 41:50 33
12. Meteor Praha 28 7 6 15 23:44 27
13. Č. Budějovice B 28 7 6 15 39:61 27
14. Sez. Ústí 28 6 5 17 32:80 23
15. Hr. Králové B 27 6 4 17 34:68 22
16. Most B 27 5 3 19 46:83 18

ČESKÁ DIVIZE DOROSTU

Skupina A
24. kolo:
Písek – Prachatice 4:0 (starší), 5:0 (mladší), Č. Krumlov – Vejprnice 2:3, 2:4, Motorlet B – Vlašim 2:0, 3:2, Domažlice – Hořovicko 0:1, 2:2, Č. Budějovice – Klatovy 8:0, 3:0, Benešov – Příbram B 1:0, 4:3, Strakonice – Rokycany 3:2, 3:2.

Starší
1. Vejprnice 24 13 6 5 59:40 45
2. Písek 24 13 3 8 55:39 42
3. Motorlet B 24 13 3 8 45:35 42
4. Příbram B 24 12 5 7 63:39 41
5. Strakonice 23 12 4 7 41:32 40
6. Rokycany 24 10 6 8 53:48 36
7. SKP Budějovice 24 10 2 12 49:42 32
8. Prachatice 24 9 5 10 44:42 32
9. Č. Krumlov 24 9 4 11 36:40 31
10. Benešov 24 9 4 11 44:50 31
11. Vlašim 23 8 4 11 35:37 28
12. Hořovicko 24 7 6 11 33:55 27
13. Klatovy 24 7 2 15 36:67 23
14. Domažlice 24 6 4 14 32:59 22

Mladší
1. Vejprnice 24 19 3 2 91:24 60
2. Příbram B 24 18 1 5 77:26 55
3. Benešov 24 14 4 6 45:44 46
4. Strakonice 23 14 2 7 55:32 44
5. Rokycany 24 12 5 7 52:28 41
6. Motorlet B 24 11 5 8 53:33 38
7. SKP Budějovice 24 11 4 9 52:29 37
8. Vlašim 23 11 3 9 35:35 36
9. Písek 24 9 6 9 38:28 33
10. Domažlice 24 5 5 14 21:60 20
11. Prachatice 24 6 1 17 30:67 19
12. Klatovy 24 5 3 16 26:72 18
13. Č. Krumlov 24 5 2 17 30:66 17
14. Hořovicko 24 4 2 18 33:94 14

Skupina B
24. kolo:
Varnsdorf – H. Měcholupy 0:3, 1:4, Libuš – Kladno 0:0, 2:3, Sokolov – Ars. Č. Lípa 6:1, 4:2, Most C – Vikt. Žižkov 0:2, 2:11, Junior Praha – Roudnice 1:2, 0:7, Loko Č. Lípa – K. Vary 1:1, 2:5, Meteor B – Ústí n. L. 1:1, 1:1.

Starší
1. Sokolov 24 22 0 2 123:24 66
2. Kladno 24 18 3 3 84:18 57
3. Vikt. Žižkov 24 16 4 4 62:31 52
4. Ústí n. L. 24 10 6 8 51:44 36
5. Roudnice 24 11 3 10 51:45 36
6. H. Měcholupy 24 10 5 9 46:42 35
7. Meteor Pha B 24 10 3 11 44:41 33
8. Libuš 24 9 4 11 53:57 31
9. Most 24 8 6 10 40:57 30
10. Junior Praha 24 8 5 11 32:64 29
11. Ars. Č. Lípa 24 8 4 12 45:57 28
12. K. Vary 24 8 2 14 39:73 26
13. Loko Č. Lípa 24 1 6 17 19:84 9
14. Varnsdorf 24 1 5 18 19:71 8

Mladší
1. Sokolov 24 19 4 1 108:27 61
2. Vikt. Žižkov 24 17 6 1 106:28 57
3. Kladno 24 17 4 3 77:30 55
4. Ústí n. L. 24 15 5 4 63:29 50
5. Libuš 24 13 1 10 78:40 40
6. Roudnice 24 10 6 8 58:43 36
7. Meteor Pha B 24 10 6 8 42:39 36
8. K. Vary 24 10 3 11 53:44 33
9. Junior Praha 24 10 1 13 52:75 31
10. Ars. Č. Lípa 24 9 2 13 45:51 29
11. H.Měcholupy 24 5 4 15 27:61 19
12. Most 24 3 6 15 33:85 15
13. Varnsdorf 24 4 2 18 25:76 14
14. Loko Č. Lípa 24 1 0 23 22:161 3

Skupina C
24. kolo:
Jablonec B – Olympia Hr. Králové 3:1, 1:5, Rapid Liberec – Pěnčín/ Turnov 6:2, 5:1, Litomyšl – FK Kolín 0:1, 0:6, Dvůr Králové – Pardubice B 2:3, 1:2, Zenit Čáslav – Liberec B 1:6, 2:9, Nový Bydžov – Kosmonosy 4:1, 1:0, Jičín – Chrudim 0:5, 1:5.

Starší
1. Rapid Liberec 24 16 4 4 56:29 52
2. Jablonec B 24 15 5 4 65:29 50
3. Nový Bydžov 24 15 3 6 52:31 48
4. Pardubice B 24 14 3 7 52:26 45
5. Liberec B 24 12 7 5 52:28 43
6. Chrudim 24 12 6 6 60:29 42
7. Ol. Hr. Králové 24 13 3 8 57:41 42
8. Dvůr Králové 24 9 5 10 40:57 32
9. FK Kolín 24 8 5 11 37:33 29
10. Čáslav 24 8 4 12 38:53 28
11. Kosmonosy 24 4 9 11 26:59 21
12. Pěnčín/Turnov 24 4 2 18 31:61 14
13. Litomyšl 24 4 2 18 22:64 14
14. Jičín 24 3 4 17 18:66 13

Mladší
1. Chrudim 24 20 3 1 89:20 63
2. Nový Bydžov 24 18 4 2 56:29 58
3. Liberec B 24 17 3 4 74:20 54
4. O. Hr. Králové 24 15 3 6 85:27 48
5. FK Kolín 24 13 4 7 67:36 43
6. Pardubice 24 12 5 7 52:41 41
7. Rapid Liberec 23 12 3 8 55:42 39
8. Jablonec B 24 10 4 10 63:39 34
9. Čáslav 24 10 4 10 59:64 34
10. Kosmonosy 24 6 5 13 34:52 23
11. Jičín 24 7 1 16 35:63 22
12. Dvůr Králové 24 3 2 19 18:68 11
13. Pěnčín/Tur. 24 1 2 21 17:135 5
14. Litomyšl 23 1 1 21 19:87 4

ČESKÁ LIGA ŽÁKŮ

28. kolo: Slavia Praha – Jablonec 0:1 (starší), 5:2 (mladší), Liberec – Chrudim 2:1, 3:0, České Budějovice – Mladá Boleslav 0:2, 2:2, Pardubice – Bohemians 1905 2:0, 1:1, Most – Motorlet Praha 2:1, 1:0, Plzeň – Sokolov 5:0, 1:3, Sparta Praha – Teplice 3:0, 5:1, 1. FK Příbram – Hradec Králové 4:2, 0:4.

Starší
1. Slavia Praha 28 24 1 3 92:11 73
2. Jablonec 28 17 5 6 45:29 56
3. Sparta Praha 28 17 2 9 88:39 53
4. Plzeň 28 14 6 8 56:44 48
5. Teplice 28 15 3 10 50:45 48
6. Hr. Králové 28 13 4 11 51:48 43
7. Liberec 28 11 8 9 41:38 41
8. Ml. Boleslav 28 12 3 13 47:52 39
9. Motorlet 28 11 5 12 51:53 38
10. Č. Budějovice 28 11 4 13 35:39 37
11. Pardubice 28 11 2 15 38:45 35
12. Most 28 10 2 16 31:56 32
13. Bohemians 05 28 8 5 15 37:50 29
14. Příbram 28 8 3 17 53:84 27
15. Chrudim 28 4 8 16 32:67 20
16. Sokolov 28 5 5 18 29:76 20

Mladší
1. Sparta Praha 28 21 3 4 106:35 66
2. Slavia Praha 28 21 1 6 88:33 64
3. Bohemians 05 28 17 6 5 72:19 57
4. Hr. Králové 28 16 6 6 75:32 54
5. Příbram 28 17 1 10 62:46 52
6. Teplice 28 14 4 10 52:47 46
7. Sokolov 28 13 3 12 60:65 42
8. Ml. Boleslav 28 11 8 9 47:39 41
9. Chrudim 28 12 3 13 61:65 39
10. Č. Budějovice 28 8 8 12 45:62 32
11. Motorlet 28 7 7 14 31:53 28
12. Most 28 8 4 16 38:66 28
13. Liberec 28 6 8 14 33:61 26
14. Pardubice 28 7 5 16 36:70 26
15. Plzeň 28 6 3 19 29:58 21
16. Jablonec 28 3 4 21 25:109 13

ČESKÁ DIVIZE ŽÁKŮ

Skupina A
24. kolo:
Č. Budějovice B – Prachatice 1:5, 1:1, Sušice – Tachov 4:0, 6:0, Podolí – Plzeň B 0:4, 1:3, Dukla Praha – Písek 1:1, 0:3, Vejprnice – Hořovicko 1:0, 3:2, Tábor – Příbram B 0:1, 2:0, Beroun – Doubravka 1:1, 2:0.

Starší
1. Příbram B 24 18 5 1 100:32 59
2. Dukla Praha 24 12 9 3 54:30 45
3. Písek 24 12 8 4 43:18 44
4. Plzeň B 24 12 5 7 42:32 41
5. Doubravka 24 11 7 6 57:26 40
6. Č. Budějovice 24 12 3 9 54:40 39
7. Beroun 24 10 6 8 32:37 36
8. Sušice 24 10 5 9 37:42 35
9. Tábor 24 9 5 10 37:37 32
10. Prachatice 24 9 4 11 39:54 31
11. Podolí 24 10 1 13 33:49 31
12. Hořovicko 24 4 5 15 27:62 17
13. Tachov 24 4 4 16 38:81 16
14. Vejprnice 24 1 1 22 16:69 4

Mladší
1. Písek 24 20 3 1 90:16 63
2. Prachatice 24 15 7 2 89:28 52
3. Tábor 24 15 3 6 72:32 48
4. Beroun 24 15 3 6 56:28 48
5. Příbram B 24 14 3 7 51:33 45
6. Plzeň B 24 13 4 7 52:41 43
7. Budějovice B 24 12 4 8 49:41 40
8. Podolí 24 10 2 12 43:40 32
9. Dukla Praha 24 8 6 10 39:41 30
10. Vejprnice 24 6 7 11 29:41 25
11. Doubravka 24 6 3 15 34:57 21
12. Sušice 24 4 2 18 36:96 14
13. Hořovicko 24 3 3 18 37:98 12
14. Tachov 24 1 2 21 22:107 5

Skupina B
24. kolo:
Neratovice – Sparta Praha B 0:5, 0:4, Česká Lípa – Junior Praha 1:1, 7:0, Kladno – Děčín 4:0, 9:0, Bohemians B – Teplice B 1:1, 3:0, Most B – Sokolov B 7:0, 2:0, Ústí n. L. – Rakovník 3:0, 8:0, Meteor Praha – Střešovice 2:1, 3:2.

Starší
1. Kladno 24 21 2 1 95:17 65
2. Sparta Praha B 24 21 0 3 79:21 63
3. Meteor Praha 24 14 1 9 49:28 43
4. Ústí n. L. 24 11 3 10 38:42 36
5. Bohemians B 24 10 5 9 44:33 35
6. Rakovník 24 11 2 11 51:65 35
7. Teplice B 24 10 2 12 45:52 32
8. Most B 24 9 3 12 50:44 30
9. Děčín 24 9 2 13 37:52 29
10. Neratovice 24 9 1 14 34:37 28
11. Junior Praha 24 9 1 14 33:60 28
12. Česká Lípa 24 8 1 15 40:75 25
13. Střešovice 24 6 4 14 37:58 22
14. Sokolov B 24 5 3 16 25:73 18

Mladší
1. Sparta B 24 20 2 2 103:14 62
2. Kladno 24 20 2 2 95:24 62
3. Meteor Praha 24 19 2 3 76:20 59
4. Střešovice 24 15 2 7 66:35 47
5. Bohemians B 24 10 6 8 50:43 36
6. Ústí n.L. 24 10 4 10 52:34 34
7. Most B 24 10 4 10 54:55 34
8. Teplice B 24 9 5 10 46:50 32
9. Česká Lípa 24 9 3 12 43:60 30
10. Sokolov B 24 8 5 11 30:32 29
11. Neratovice 24 6 4 14 29:73 22
12. Junior Praha 24 6 0 18 29:77 18
13. Děčín 24 3 1 20 15:98 10
14. Rakovník 24 3 0 21 23:96 9

Skupina C
24. kolo:
Nymburk – Úpa 3:2, 2:5, Hr. Králové B – Čáslav 6:0, 5:2, Náchod/Deštné – FK Kolín 2:2, 3:1, V. Mýto – Pardubice B 2:0, 5:0, Liberec B – Letohrad 4:1, 2:6, Žižkov – Slavia Praha B 2:3, 0:2, Ml. Boleslav B – N. Bydžov 1:4, 4:0.

Starší
1. Slavia Praha B 24 15 6 3 71:29 51
2. Úpa 24 13 5 6 50:25 44
3. Náchod/Dešt. 24 13 5 6 47:24 44
4. Liberec B 24 13 1 10 47:43 40
5. Nový Bydžov 24 11 6 7 47:32 39
6. Hr. Králové B 24 12 2 10 51:28 38
7. FK Kolín 24 11 4 9 42:36 37
8. Pardubice 24 10 3 11 32:46 33
9. Žižkov 24 9 5 10 36:38 32
10. Čáslav 24 10 0 14 27:55 30
11. Vysoké Mýto 24 8 4 12 22:36 28
12. Nymburk 24 7 4 13 31:54 25
13. Letohrad 24 6 3 15 33:59 21
14. Ml. Boleslav B 24 5 2 17 20:51 17

Mladší
1. Slavia B 24 22 1 1 168:13 67
2. Vysoké Mýto 24 19 2 3 97:27 59
3. Náchod/Dešt. 24 17 2 5 95:30 53
4. Nový Bydžov 24 17 1 6 77:42 52
5. M. Boleslav B 24 14 5 5 74:31 47
6. FK Kolín 24 14 1 9 62:47 43
7. Žižkov 24 11 5 8 70:32 38
8. Hr. Králové B 24 11 4 9 57:51 37
9. Úpa 24 10 2 12 54:66 32
10. Čáslav 24 7 4 13 50:46 25
11. Pardubice 24 4 2 18 28:104 14
12. Letohrad 24 4 1 19 24:112 13
13. Liberec B 24 3 0 21 23:131 9
14. Nymburk 24 0 0 24 12:159 0

DOROST – KRAJSKÝ PŘEBOR

28. kolo: SK Rakovník – Sp. Příbram 2:1 (starší), 4:2 (mladší), AFK Kolín – Slaný 0:6, 0:4, Čelákovice – Poděbrady 5:1, 6:4, SK Kladno B – Brandýs /Boleslav 6:0, 5:2, Sedlčany – Pš. Mělník 4:3, 1:2, Neratovice – Nymburk 6:1, 10:0, Kročehlavy – Kutná Hora 2:4, 1:2.

Starší
1. SK Kladno B 26 22 4 0 122:23 70
2. Brandýs/Bol. 26 20 4 2 96:35 64
3. Neratovice 25 15 3 7 73:26 48
4. SK Rakovník 26 14 5 7 57:44 47
5. Čelákovice 27 13 4 10 54:37 43
6. Sp. Příbram 26 12 5 9 77:46 41
7. Nymburk 26 12 3 11 43:64 39
8. Slaný 26 10 4 12 56:58 34
9. Novo Kladno 26 9 3 14 47:70 30
10. Kročehlavy 26 8 5 13 38:64 29
11. Sedlčany 26 8 4 14 52:65 28
12. Kutná Hora 26 7 2 17 55:82 23
13. Poděbrady 25 6 4 15 48:66 22
14. AFK Kolín 27 6 2 19 32:138 20
15. Pš. Mělník 26 5 4 17 37:69 19

Mladší
1. Neratovice 25 21 2 2 115:22 65
2. SK Rakovník 26 19 4 3 89:29 61
3. SK Kladno B 26 18 2 6 82:35 56
4. Brandýs/Bol. 26 14 1 11 69:56 43
5. Kročehlavy 26 12 5 9 49:43 41
6. Čelákovice 27 12 5 10 65:67 41
7. Kutná Hora 26 13 1 12 69:58 40
8. Sp. Příbram 26 12 3 11 57:50 39
9. B. Poděbrady 25 11 3 11 49:65 36
10. Slaný 26 10 5 11 55:66 35
11. Pš. Mělník 26 10 3 13 42:54 33
12. Novo Kladno 26 9 2 15 31:52 29
13. Nymburk 26 7 4 15 37:72 25
14. Sedlčany 26 3 3 20 42:83 12
15. AFK Kolín 27 2 1 24 17:116 7

DOROST – I. A TŘÍDA

Skupina A
24. kolo:
Loděnice – Hostouň 5:2, Rudná – Králův Dvůr 3:4, Vysoký Újezd – Libiš 4:0, Lužná – Klecany 6:1, Beroun – Tn Rakovník 3:2, N. Strašecí – Zdice 12:0, Velvary – FC Mělník hraje se v úterý.

1. Beroun 24 23 0 1 89:24 69
2. Rakovník 24 20 2 2 139:33 62
3. Hostouň 24 15 2 7 80:48 47
4. Králův Dvůr 24 14 1 9 76:61 43
5. FC Mělník 23 12 5 6 55:48 41
6. Velvary 23 12 4 7 69:60 40
7. Lužná 24 11 3 10 57:52 36
8. Vysoký Újezd 24 10 1 13 61:67 31
9. Libiš 24 9 3 12 35:45 30
10. N. Strašecí 24 9 2 13 69:64 29
11. Rudná 24 6 0 18 49:79 18
12. Zdice 24 5 3 16 35:109 18
13. Klecany 24 3 3 18 25:76 12
14. Loděnice 24 3 1 20 25:98 10

Skupina B
24. kolo:
Mn. Hradiště – Čejetice 0:0, Krnsko – Všechlapy 8:0, Luštěnice – Bakov n. Jiz. 2:5, Velký Borek – Byšice 1:1, Milovice – Brandýs/ Boleslav B 2:15, Dol. Bousov – Semice 2:3, Pěčice – Sn. Poděbrady 4:0.

1. Mn. Hradiště 24 20 3 1 106:13 63
2. Bakov n. J 24 16 2 6 91:30 50
3. Brandýs/Bol. 24 15 2 7 97:56 47
4. Pěčice 24 15 1 8 86:40 46
5. Čejetice 24 14 4 6 61:37 46
6. Velký Borek 24 12 3 9 54:48 39
7. Semice 24 11 5 8 75:56 38
8. Byšice 24 10 7 7 62:50 37
9. Luštěnice 24 9 2 13 33:46 29
10. Krnsko 24 9 1 14 48:77 28
11. S. Poděbrady 24 8 3 13 34:66 27
12. Dol. Bousov 24 6 2 16 36:58 20
13. Všechlapy 24 2 3 19 21:135 9
14. Milovice 24 1 2 21 20:112 5

Skupina C
24. kolo:
Jirny – Velim 8:3, Malešov – Říčany 0:5, Zeleneč – Polepy 4:1, FK Kolín B – Český Brod 2:3, U. Janovice – Libodřice 8:0, Ovčáry – Kunice 2:5, Kouřim – Pečky 5:3.

1. Kunice 23 18 3 2 82:22 57
2. Jirny 24 17 5 2 92:28 56
3. Velim B 24 18 1 5 101:32 55
4. Pečky 24 15 3 6 95:44 48
5. Polepy 24 15 2 7 66:34 47
6. Zeleneč 23 12 4 7 64:35 40
7. Říčany 24 10 5 9 49:38 35
8. FK Kolín B 24 9 3 12 63:65 30
9. Český Brod 24 8 4 12 49:60 28
10. Malešov 24 6 7 11 42:63 25
11. U. Janovice 24 7 2 15 48:78 23
12. Kouřim 24 6 3 15 66:99 21
13. Ovčáry 24 3 2 19 35:119 11
14. Libodřice 24 1 0 23 22:157 3

Skupina D
24. kolo:
Podlesí – Sedl./Prčice 6:0, Milín – Petrovice 2:2, Mirošovice – Dobříš 0:3, Jankov – Teplýšovice 3:0, Týnec n. S. – Benešov B 5:5, Lety – Votice 0:3, Nový Knín – Jílové 0:1.

1. Dobříš 24 22 2 0 121:17 68
2. Jankov 24 14 3 7 66:38 45
3. Jílové 24 13 1 10 71:53 40
4. Votice 24 12 4 8 44:38 40
5. Lety 24 13 1 10 45:55 40
6. Petrovice 24 10 4 10 65:64 34
7. Týnec n. S 24 10 2 12 52:59 32
8. Podlesí 24 10 1 13 41:54 31
9. Mirošovice 24 9 3 12 48:57 30
10. Benešov B 24 8 6 10 41:53 30
11. Sedl./Prčice 24 10 0 14 35:56 30
12. Nový Knín 24 9 3 12 46:74 30
13. Milín 24 6 2 16 36:64 20
14. Teplýšovice 24 5 2 17 38:67 17

ŽÁCI – KRAJSKÝ PŘEBOR

28. kolo: Tn. Rakovník – Kosmonosy 1:0 (starší), 0:0 (mladší), Pš. Mělník – Sedlčany 1:2, 0:6, AFK Kolín – Benešov 1:0, 1:4, Vlašim – Čelákovice 0:1, 4:1, Velký Borek – Brandýs/Boleslav 2:2, 0:2, Kr. Dvůr – Mn. Hradiště 4:6, 6:0, Kutná Hora – Lysá n. L. 1:2, 1:0, Sp. Příbram – SK Kladno B 2:1, 1:0.

Starší
1. SK Kladno 28 23 3 2 106:17 72
2. Sedlčany 27 22 1 4 118:39 67
3. Benešov 28 22 1 5 85:20 67
4. Sp. Příbram 28 16 5 7 75:35 53
5. Kosmonosy 27 15 3 9 72:39 48
6. Brandýs/Bol. 27 15 3 9 65:40 48
7. V. Borek 28 13 6 9 56:47 45
8. Kutná Hora 28 12 4 12 49:49 40
9. Pš. Mělník 28 10 2 16 38:64 32
10. Lysá n. L. 28 10 1 17 40:56 31
11. Čelákovice 28 9 3 16 42:73 30
12. Mn. Hradiště 27 8 3 16 30:56 27
13. AFK Kolín 28 6 8 14 28:65 26
14. Vlašim 28 7 1 20 35:80 22
15. Tn. Rakovník 27 5 1 21 30:96 16
16. Králův Dvůr 27 5 1 21 24:117 16

Mladší
1. Benešov 28 26 2 0 136:13 80
2. Sedlčany 27 21 3 3 120:30 66
3. Kosmonosy 26 18 3 5 61:25 57
4. Tn. Rakovník 26 15 5 6 58:32 50
5. Vlašim 28 15 4 9 60:44 49
6. SK Kladno 28 15 4 9 54:39 49
7. Brandýs/Bol. 27 13 6 8 64:39 45
8. AFK Kolín 28 12 3 13 52:48 39
9. Sp. Příbram 28 10 4 14 40:54 34
10. Lysá n. L. 28 9 5 14 37:68 32
11. Králův Dvůr 27 10 1 16 43:65 31
12. Čelákovice 28 9 4 15 45:76 31
13. Kutná Hora 28 8 1 19 43:78 25
14. Pš. Mělník 28 6 4 18 49:78 22
15. Mn. Hradiště 27 4 7 16 18:69 19
16. Velký Borek 28 0 2 26 5:127 2

ŽÁCI – I. A TŘÍDA

Skupina A
24. kolo:
Milín – Kralupy 1:1 (starší), 0:8 (mladší), Kročehlavy – Dobříš 1:3, 1:1, Slaný – Odolena Voda 2:1, 0:3, N. Strašecí – Beroun 1:5, 3:2.

Starší
1. Sp. Kladno 18 17 1 0 98:13 52
2. N. Strašecí 18 13 0 5 73:29 39
3. Beroun 18 13 0 5 58:28 39
4. Dobříš 19 11 3 5 55:47 36
5. Kralupy 18 8 3 7 44:36 27
6. Rakovník B 19 8 3 8 37:32 27
7. Kročehlavy 18 7 1 10 32:57 22
8. Odolena Voda 19 7 0 12 38:50 21
9. Slaný 18 5 0 13 42:59 15
10. Brandýsek 19 4 1 14 15:58 13
11. Milín 18 1 2 15 23:106 5

Mladší
1. Odol. Voda 19 15 3 1 80:13 48
2. Dobříš 19 15 2 2 110:21 47
3. Sp. Kladno 18 13 1 4 68:12 40
4. Slaný 18 11 2 5 58:14 35
5. N. Strašecí 18 8 3 7 55:44 27
6. Rakovník B 19 9 0 10 44:44 27
7. Beroun 18 7 2 9 48:43 23
8. Kročehlavy 18 7 2 9 39:40 23
9. Kralupy 18 4 2 12 40:63 14
10. Brandýsek 19 3 1 15 36:112 10
11. Milín 18 0 0 18 3:175 0

Skupina B
24. kolo:
FC Mělník – Milovice 2:0, 0:1, Poděbrady – Sadská 0:5, 5:1, Libiš – Č. Brod 2:0, 5:0, J. Lhota – Brandýs/Bol. B 2:3, 1:4, Pečky – Semice 1:2, 3:0, Velim – Nymburk B 11:0, 6:1.

Starší
1. Velim 22 20 1 1 110:10 61
2. Brandýs/Bol 23 19 1 3 96:30 58
3. Benátky n. J. 22 16 1 5 107:25 49
4. Libiš 22 13 4 5 57:26 43
5. Český Brod 22 11 2 9 57:34 35
6. Milovice 22 8 4 10 26:42 28
7. Nymburk B 22 8 4 10 59:77 28
8. Jestř. Lhota 22 8 1 13 29:50 25
9. FC Mělník 22 7 2 13 28:43 23
10. Sadská 22 6 4 12 37:56 22
11. Semice 23 6 0 17 29:82 18
12. AFK Pečky 22 4 4 14 23:91 16
13. B. Poděbrady 22 3 2 17 21:113 11

Mladší
1. Velim 22 19 2 1 108:15 59
2. Libiš 22 18 2 2 115:16 56
3. Brandýs/Bol. 23 16 2 5 112:36 50
4. Nymburk B 22 14 1 7 108:47 43
5. Český Brod 22 11 5 6 72:24 38
6. B. Poděbrady 22 9 5 8 89:66 32
7. FC Mělník 22 10 2 10 51:37 32
8. Milovice 22 9 1 12 36:65 28
9. AFK Pečky 22 8 3 11 32:73 27
10. Benátky n. 22 6 6 10 39:53 24
11. Jestřabí L 22 5 3 14 34:70 18
12. Sadská 22 2 2 18 25:118 8
13. Semice 23 0 0 23 12:213 0

Skupina C
24. kolo:
Votice – Kouřim 1:4, 5:0, Sázava – Říčany 2:3, 1:22, Jesenice – Čáslav B 3:2, 0:13, FK Kolín B – Benešov B 5:1, 7:3, Dobřejovice – Kunice 0:4, 1:10, Sedl./Prčice – Čerčany 0:5, 1:0.

Starší
1. Říčany 22 20 0 2 97:16 60
2. Kunice 22 19 0 3 97:15 57
3. Čerčany 22 16 2 4 89:28 50
4. Týnec n. S 22 14 2 6 65:24 44
5. Sedlec/Prčice 22 10 1 11 38:66 31
6. Benešov B 21 9 2 10 41:41 29
7. Sázava 21 9 1 11 45:44 28
8. Čáslav B 22 9 1 12 48:65 28
9. FK Kolín B 22 7 1 14 41:66 22
10. Jesenice 22 7 1 14 42:78 22
11. Dobřejovice 23 7 0 16 35:98 21
12. Kouřim 23 6 2 15 26:53 20
13. Votice 22 3 1 18 24:94 10

Mladší
1. Čáslav B 22 19 1 2 114:15 58
2. Týnec n. S 22 17 3 2 96:17 54
3. Votice 22 17 1 4 92:31 52
4. Říčany 22 12 5 5 79:24 41
5. Kunice 22 12 3 7 95:38 39
6. Benešov B 21 9 5 7 56:41 32
7. Kouřim 23 9 4 10 41:46 31
8. FK Kolín B 22 9 1 12 54:57 28
9. Sedl/Prčice 22 8 1 13 51:77 25
10. Čerčany 22 7 3 12 39:41 24
11. Dobřejovice 23 7 0 16 47:82 21
12. Jesenice 22 2 0 20 13:194 6
13. Sázava 21 1 1 19 21:135 4

Autor: Vlastimil Dudáček

8.6.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Pohádkové léto na zámku Loučeň.

KRÁTCE: Rumcajs se vrací na loučeňský zámek

František Hakl s trofejí pro mistry světa v malém fotbale, kterou s českou reprezentací vybojoval v Tunisku.

Zlatý šampion Hakl věří, že vítěznou atmosféru přenese i do Benátek

Krize krajské koalice dospěla na ostří nože. Silná slova mohou vystřídat činy

Střední Čechy – Vydrží, nebo lze očekávat změny? Řeč je o pevnosti aktuální středočeské koalice, v jejímž případě se zdá, že navenek vyvřelo dlouhodobější napětí. A vlastně i spory.

Ginzburg je u repre, nahradil jej asistent

Nymburk – Odchod hlavního trenéra basketbalového týmu ČEZ Basketball Nymburk k reprezentačnímu výběru České republiky na plný úvazek vyvolal na postu trenéra posun. Z asistenta Orena Amiela se stal hlavní trenér a při náročnosti soutěží, které Nymburk hraje, nemohlo místo asistenta zůstat neobsazené.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

ANKETA: Jdete letos volit a proč?

Nymbursko /INFOGRAFIKA/ - Ptali jsme se obyvatel Nymburska, proč jdou letos volit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení