„Na klukách bylo znát, že brankářské řemeslo mají rádi a chtějí se v něm zlepšovat," uvedl šéftrenér Jan Chrastil, který mladým gólmanům pomáhal se svými asistenty  po celý průběh soustředění. „Věřím, že individuální přístup brankářům pomohl a zajisté ještě pomůže a budou pro své týmy cennými oporami v těžkých zápasech," přeje si Chrastil.

Kromě nabitého tréninkového plánu navštěvovali hráči i plavecký bazén, technogym nebo například hydromasážní bazén a také si zaboxovali pod dozorem profesionálních boxerů. K tomu všemu byla vždy při ruce zdravotnice, která pomohla brankářům s každou bolístkou a problémem.

„To vše probíhalo v krásném zázemí s výtečným jídlem a každé ráno se rozebíraly u videa z předešlého dne  chyby a říkalo se, jak situace řešit lépe a efektivně," řekl šéf celé akce.

„Brankářská fotbalová škola věří, že se všem účastníkům na soustředění líbilo, budou na něj vzpomínat při prohlížení DVD, které každý dostal," řekl Chrastil.
Brankářská fotbalová škola Jana Chrastila připravuje další letní soustředění ve Sportovním centru Nymburk,  na které všechny srdečně zve. Informace o soustředění a fotografie z uskutečněných soustředění najdete na stránkách http://brankarskaskola.cz.