LITOL – NOVÝ BOR 3:1

„Povedlo se nám to dotáhnout k úspěšnému konci," jásal po zápase radostí kormidelník vítězného mužstva Pavel Jareš.

Ten ale jedním dechem hned dodal, že u Sršňů skončil. „Byl to můj poslední zápas. Rozhodl jsem se, že po dlouhém působení v Litoli skončím," řekl Jareš, který bude od nové sezony trenérem Semic. „Tímto bych chtěl poděkovat všem v Litoli – vedení klubu, kolegům, hráčům a divákům," uvedl kouč.

Na domácích bylo od začátku důležitého utkání patrné, že jim nervozita svazuje nohy. Přesto se díky trefě záložníka Mbaha ujali vedení. Zanedlouho měl obrovskou příležitost útočník Herzán, ale klečícího a bezmocného brankáře nepřekonal.

Domácí mohli po utkání děkovat mladému brankáři Kellerovi, který chytil v prvním i ve druhém poločase po dvou nebo třech vyložených šancích.

Hostům se podařilo ve druhém dějství vyrovnat, ale za dalších deset minut poslal Litol do vedení Kamlach. A o něj už se domácí připravit nenechali. Navíc chvíli před koncem pečetil vítězství Herzán.

V Litoli se tak mohla začít slavit záchrana. A takové úspěšné závěry dodávají na týmovosti. „Trojlístek hráčů Bohdan, Ježek a Křivánek přišla o vlasy," usmíval se spokojený Jareš.

Branky Litole: 37. Mbah, 74. Kamlach, 82. Herzán. Rozhodčí: Kvaček. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 1:0.
FK Litol: Keller – Urban, Bohdan, Ježek, Korejza – Kamlach, Cáska, Mlčkovský, Mbah (83. Š. Jareš) – Herzán, Ezeala.