PODĚBRADY – MILOVICE 1:1

Zápas dvou rozdílných poločasů viděli diváci v Poděbradech. V tom prvním byly lepší Milovice, v tom druhém naopak domácí. Do vedení je dostal po chybě obrany a samostatném úniku Martínek, v poslední minutě ale vyrovnal Jareš.

„Jsme velice zklamaní, chtěli jsme vyhrát. Gól v poslední minutě bolí, měli jsme to urvat," mrzelo poděbradského středopolaře Romana Brtnu. „Já měl v závěru velkou šanci, kterou jsem nedal, kdybych proměnil na dva nula, bylo by rozhodnuto," sypal si popel na hlavu Roman Brtna.

„První poločas jsme byli lepší, měli jsme slušnou mezihru, ale slabou koncovku. Bylo tam málo srdíčka, slabý pohyb. V poločase jsme si v kabině řekli pokyny a na hřišti to pak byl naprostý opak," nechápal trenér hostujícího družstva Jiří Fiala. „Chvílemi jsme nebyli vůbec na hřišti, byli jsme jaloví. Nakopla nás až obdržená branka, chybělo nám ale štěstí. Jeli jsme sem pro tři body, nakonec je to ale spravedlivá remíza," řekl Fiala.

Branky: 62. Martínek – 90. Jareš. Rozhodčí: Vlk. ŽK: Martínek – Jareš. Diváci: 120. Poločas: 0:0.
Bohemia Poděbrady: Podrázský – Novák (26. Jelínek), Suchánek (83. Kutifel), Herzán, Voříšek – Brtna, Brtek, Rulc, Hruška, Poděbradský – Martínek.
AFK Milovice: Havelka – Říha (70. Vaněk), Vlačiha, Zoubek – Grus, Petráš, Krátký, Novotný (55. Dlouhý) – Jareš, Dzurko (50. Kugler) – Beneš.

TOMÁŠ  KUBÁNEK