Milovice srazila tragická koncovka

Tuchoraz – Konec sezony se jim nepovedl. Ve třech zápasech získali jen dva body. Fotbalisté Milovic padli v letošní derniéře nejnižší krajské soutěže na trávníku Tuchoraze.

19.11.2017

Ilustrační fotoFoto: Foto: Deník

Tuchoraz – Milovice 4:2

„V prvním poločase jsme byli aktivnější, hrálo se většinou na půlce soupeře, ale po dvou brejcích a po rohu jsme prohrávali tři nula,“ uvedl po zápase trenér poražených Pavel Pavlíček. „I za stavu tři nula se s tím dalo něco dělat. Doplatili jsme ale na to, že jsme nebyli produktivní, zahodili jsme pět stoprocentních šancí. Po přestávce jsme dostali čtvrtý gól a bylo těžké s výsledkem něco dělat. Dali jsme dva góly, ale ty přišly pozdě. Na konci podzimní sezony jsme často dopláceli na tragickou koncovku,“ řekl milovický trenér.

Branky: 11. a 55. Havránek, 18. Koranda, 34. Rybařík – 68. Jan Krátký, 83. Hubáček. Rozhodčí: Babák. ŽK: 4:2. Diváci: 65. Poločas: 3:0.
AFK Milovice: Fišer – Drahorád, Vlačiha (56. Svoboda), Zoubek (65. Štumar), Müller – Hubáček, Jan Krátký, Plecitý, Beneš – Dlouhý, Tangl (60. Grus).

19.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

Lipová alej v Komenského sadech

Stoletá alej roku ukazuje cestu k domovu Slavníkovců

Poetická komedie má premiéru už v sobotu.
4

Sehrají poetickou komedii o věrnosti a lásce

Kam na Nymbursku za zábavou? Vyberte si!

Nymbursko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí v regionu.

Videosouhrn SPECIÁL: Česko zpívalo koledy. Podívejte se

Ve stejnou chvíli zpívalo neuvěřitelných 125 tisíc lidí po celé zemi stejné vánoční koledy. Přinášíme vám speciální vydání videosouhrnu, díky kterému budete moci nasát vánoční atmosféru z mnoha míst najednou.

Vánoční dárek pro Adélku: příspěvek na nové auto

Milovice - Léčba nemocné Adélky rodinu stojí spoustu času a peněz. Na nové auto už jim zkrátka nezbývá.

Hvězda internetu říká: Žiju si svůj sen

Střední Čechy /ROZHOVOR/ – Filip Portales alias Porty je osmnáctiletý youtuber a rodák z Mladé Boleslavi a podle svých slov rád navštěvuje i kraj na Mělnicku. „Líbil se mi pohled od zámku na soutok dvou řek,“ přiznal Porty.