MILOVICE – MLADÁ BOLESLAV 3:5

„Odjeli jsme s jedním hráčem na střídání a bez brankáře, postavili jsme se FK Mladá Boleslav, což jsou zkušení bývalí fotbalisté a jsou aktuálně na druhé příčce v tabulce. Neodehráli jsme vůbec dobrý zápas, nedařilo se nám. Pochvalu si zaslouží Isailovič v bráně, jinak běžně hráč v poli, dokázal vychytat několik šancí soupeře a naše nová posila Petr Zdobinský, který se v prvním zápase prezentoval dvěma góly," uvedl k zápasu trenér Milovic Lukáš Řezníček.

Branky: Zdobinský 2, Jan Krátký. Poločas: 2:2. ČK: Jan Krátký. Milovice: Isailovič – Palas, Jan Krátký, Jakub Krátký, Baran, Zdobinský.

MILOVICE – BANG MB 12:5

„Zase jsme odjeli bez možnosti střídání a opět bez brankáře. Splnili jsme povinnost a odvezli jsme si do Milovic tři body. Nová posila Zdobinský mě velmi překvapil, když dokázal nasázet soupeři šest gólů, do čeho kopl, to mu tam spadlo. Během dvou zápasů nastřílel osm gólů a zdá se být velkou posilou. Svůj den měl opět i náš nejlepší střelec Baran, který se blýskl dalšími čtyřmi brankami a v této sezoně má už dvacet jedna gólů v devíti zápasech," chválil Řezníček.

Branky: Zdobinský 6, Baran 4, Jakub Krátký, Fišer. Poločas: 6:1. Milovice: Isailovič – Jakub Krátký, Baran, Zdobinský, Fišer.