V okresním derby I.B třídy to vypadalo na další vítězství v dobré formě hrající Sadské. Ale nestalo se. Pátek v poslední minutě vyrovnal a pak vyhrál penalty. „Podali jsme katastrofální výkon," byl pořádně naštvaný hrající trenér sadského celku Milan Svoboda. „K tomu nejde víc říct. Bylo to od všech hráčů špatné. Poděkování patří jen Bohouši Křížovi, který nám přišel pomoci," uvedl Svoboda.

Milovice – Tuchoraz 1:1, pk 5:4
Branky: 16. Tangl – 45. Havránek. Poločas: 1:1. Milovice: Fišer – F. Novák, Vlačiha, Jakub Krátký, Müller (46. Jan Krátký) – Drahorád (79. Solar), Plecitý, Zoubek, Beneš – Tangl, Dlouhý.

Sadská – Pátek 1:1, pk 3:4
Branky: 14. M. Kalina – 90. Sporiš (z PK). Poločas: 1:0. Sadská: Šaroch – Havlík, Kříž, Brynych, Tolma – Mejzr, M. Svoboda, Kalina, Plot – Fér, Lukavec. Pátek: Kmoch – Ryšánek (46, Málek), Černý, Bulíř, Bartheldy (46. Bureš) – Kalina, L. Svoboda (71. Jirásek), Marek Paclík, Sporiš – Kollmann, Jan Fořt (46. Mjartan).

Český Brod B – Loučeň 4:0
Branky: 39. Hubáček, 40. Šťastný, 75. Skuhravý, 78. Pikner (z PK). Poločas: 2:0. Loučeň: Bednář – Špalda (76. F. Bašus), Vlasák, Holánek, Krupička – Mareš, Holub (79. Nehyba), Gregar, Mach – Štěpánek, J. Bašus.

Radim – Lysá 1:5
Branky: 71. Kaše – 53. T. Kříž, 54. D. Novák, 62. a 72. Sosnovský, 77. Helmich. Poločas: 0:0. Lysá: Rathouský – Helmich, Kubín, Schneiberg – T. Kříž, Urban, L. Novák, Hodboď, Růžička – D. Novák, Hanke.