POŘÍČANY – PÁTEK 5:0

V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, když obě mužstva měla šance na zakončení, ale na obou stranách zazvonila pouze branková konstrukce. Druhý poločas se začal vyvíjet lépe pro Poříčany, které udeřily hned v první minutě po chybě pátecké obrany a skóre otevřel Martin Puk, který stihl do 64. minuty zkompletovat hattrick. Na 4:0 zvýšil Prejsek a skóre uzavřel Ondřej Puk.

„První poločas byl vyrovnaný, ale brankáři na obou stranách svá mužstva podrželi. V úvodu druhé půle nám pomohla hrubka soupeřova obránce. Pak se prosadil Martin Puk a o výsledku bylo rozhodnuto. Soupeř hrál kvalitně, ale ve druhém poločase se projevila únava z jejich zimního soustředění což v utkání rozhodlo," komentoval utkání manažer poříčanského klubu Václav Kupr.

„První půle byla vyrovnaná, a to i na brankové příležitosti. Druhou půli jsme udělali opět zbytečné chyby, a ty Poříčany potrestaly. My jsme nedokázali proměnit minimálně čtyři stoprocentní šance. Výsledek byl pro nás krutý, ale Poříčany si výhru zasloužily," řekl po utkání kapitán Pátku Jiří Kohoutek.

Branky: M. Puk 3, Prejsek, O. Puk. Poločas: 0:0. SK Poříčany: Krch – Holler, Sedláček, O. Puk, Mužík – Marek, Bázlik, Prejsek, Hlavatý – Sedláček, Stárek, střídal Hampl. TJ Pátek: Král – Bartheldy, Kohoutek, Bulíř, Adamec – Petr Fořt, Jiří Fořt, Bilí, Zumr – Jan Fořt, Kollmann, střídali Zelenka, Leština, Ryšánek, Bureš.