MILOVICE – ROŽĎALOVICE  3:2

Branka Magady z 89. minuty rozhodla o tom, že okresní derby vyhrály Milovice. Hosté prohrávali už o dvě branky, ale po změně stran dokázali skóre srovnat.

„V prvním poločase jsme kontrolovali vývoj zápasu a směřovali jsme k jasné výhře. Ve druhém dějství jsme si vybrali slabší chvilky a soupeři jsme umožnili vyrovnat. Pak jsme dobývali bránu soupeře a nakonec jsme dali branku, která rozhodla o tom, že jsme zaslouženě vyhráli. Soupeř byl průměrný a my jsme hráli lépe v prvním poločase. Lehkovážně jsme ale zahazovali šance a to se nám málem vymstilo. Po třech porážkách jsme tak konečně vyhráli," zhodnotil utkání milovický trenér Zdeněk Doležal.

„Opět naše klasika, která nás už drží čtyři nebo pět zápasů. Opět nás bylo málo a museli nám pomoct kluci z béčka," litoval kouč poražených Milan Švábenský. „Jeli jsme si pro bod, nebo alespoň nedostat nařezáno. První půle ale byla katastrofální, jen jsme to nakopávali a nebýt gólmana Hampla, mohlo to být mnohem horší. Dva nula bylo ještě milosrdných. Ve druhé půli domácí polevili, my jsme trochu přidali a vyrovnali jsme. Pak jsme ale po takové zvláštní situaci dostali třetí branku. Prohráli jsme si to sami a musím poděkovat brankáři Hamplovi. Domácí vyhráli zaslouženě, my jsme si to prohráli laxností v prvním poločase," řekl kouč Švábenský.

Branky: 39. a 42. Grus, 89. Magada – 55. D. Najmon, 70. Blažek. Rozhodčí: Wolfram. ŽK: 1:1. Diváci: 50. Poločas: 2:0.
AFK Milovice: L. Novák – F. Novák, Magada, Jareš (22. Vlačiha), Růžička – Krátký (55. Zoubek), Plecitý, Grus, P. Müller – Jokl (70. Beneš), L. Müller.
Trnavan Rožďalovice: Hampl – Vlček (46. Svoboda), Hoffmann, Valeš, Blažek – Táborský, Dont, Havlík, Hojsák – D. Najmon, F. Veselý (46. Kulytschok).