LIBICE – LYSÁ   2:3

Neuvěřitelná a málo vídaná věc se povedla hostujícím fotbalistům. Ti totiž dokázali vsítit i v devíti domácímu týmu dva góly. Díky tomu mohli slavit vítězství.

Přitom do zápasu vstoupili lépe domácí, když se prosadil Billý. Z vedení se ale Libice radovala jen patnáct minut. Pak napřáhl z dálky Pavliš a domácí gólman byl na jeho ránu krátký. Pak musel předčasně do sprch po druhé žluté kartě hostující Lukáš Novák, toho ve 40. minutě následoval hříšník Kodeš. Následně mohl poslat domácí do vedení Černý, jeho hlavička ale gólové parametry neměla.

Kdo čekal po změně stran góly na straně domácích, ten byl zklamaný. Hosté se po fatální chybě ujali vedení, za Libici srovnal v 76. minutě Kalina. Stejný hráč pak mířil zblízka jen do gólmana a pět minut před koncem přišel trest. Rychlý brejk zakončil Hanke a hosté mohli slavit.

„Naše výkony v posledních zápasech nebyly dobré. Nyní jsme nezvládli ani poslední zápas sezony. Nebyli jsme nebezpeční, nedařilo se nám téměř nic a dělali jsme obrovské chyby," uvedl libický manažer Miroslav Tomáš. „Hosté srdnatě bojovali a za to byli odměněni. Proti tak oslabené mu soupeři jsme to měli zvládnout," litoval Miroslav Tomáš.

„Před našimi kluky musím smeknout," hlesl po zápase vedoucí hostujícího mužstva Václav Šlingr. V devíti jsme bojovali a dali jsme dva góly. To jsem ještě neviděl. A to hraji fotbal pětačtyřicet let," uvedl Šlingr.

Branky: 5. Billý, 76. Kalina – 20. Pavliš, 56. T. Kříž, 85. Hanke. Rozhodčí: Pudil. ŽK: Jan Fořt, Billý, Pařízek – L. Novák, Kodeš, Hodboď. ČK: 28. L. Novák, 40. Kodeš (oba Lysá). Diváci: 70. Poločas: 1:1.
Libice nad Cidlinou: Technik – Černý, Hanuš, Kohoutek, Kalina – Zdražil (65. Pařízek), Rýdl (62. Málek), Kratochvíl, Billý – Jan Fořt, Beneš.
Lysá nad Labem: Müller – Gregar, L. Novák, M. Šlingr, Hanke – Hodboď, Pavliš, Poborský, Kodeš – D. Novák, T. Kříž (77. Schneiberg).