Zápas Litole byl dost zajímavý. Domácí se dostali v prvním poločase do vedení. A chvíli před pauzou dostali dva hráči hostí červenou kartu. Semily i přesto stav zápasu otočily. Pak domácí srovnali a poté musel do sprch třetí hráč hostí. Litol šla znovu do vedení, o které mohla pět minut před koncem přijít. Hosté ale neproměnili pokutový kop a následně inkasovali počtvrté. „Takové utkání jsem nikdy nezažil," načal hodnocení litolský hrající trenér Jan Knobloch. „V prvním poločase jsme hráli dobře, ale paradoxně nám ublížila ta vyloučení. Druhá půle už byla z naší strany hrozná," přiznal litolský trenér.
Tři body však zůstaly po nervydrásajícím průběhu doma. „Proti oslabenému soupeři to bylo z naší strany horší a horší. Jediné pozitivum vidím v tom, že jsme hráli dobře v prvním poločase a že jsme vyhráli. Po vyloučení hostujících hráčů přišlo z naší strany jednoznačné podcenění," uvedl Knobloch.

Hůře dopadl nymburský Polaban. Ten inkasoval už v prvním poločase dvě branky, a sám nedal za celý zápas jediný gól. „Dalo by se říct, že jsme minimálně bod ztratili. Z těch čtyř soupeřů, se kterými jsme hráli, byl Meteor nejhratelnější," uvedl po utkání kouč Nymburka Radek Kulhánek.
Nic platné. Jeho tým vyšel střelecky naprázdno. „První poločas jsme prospali a dostali jsme dva góly. Ve druhém poločase jsme začali dobře a měli jsme šanci, Herčíka ale vychytal gólman. Pak nás podržel Malý, na druhé straně jsme měli další dvě velké šance. Ke konci jsme měli takový klasický tlak, domácí bránili své vedení. Nepodali jsme tak dobrý výkon jako v minulých zápasech. Chyběli nám Jeník a Grospič," vyprávěl po utkání trenér Polabanu.