NOVÝ BOR – LITOL  3:0

Domácí byli posíleni o hráče Varnsdorfu, jehož jsou farmou. A na jejich výkonu to bylo znát. „To nám do karet nehrálo. Domácí byli rychlejší a pohyblivější," přiznal po zápase trenér poražených Pavel Jareš.

Litol prohrávala už v poločase o dva góly, po změně stran inkasovala ještě jednou. „Góly jsme dostali po chybách. První byl míč za obranu a také druhá branka byla byla zbytečná," vyprávěl litolský kormidelník.

Ve druhém dějství hosté svůj výkon zvedli, ale nebylo jim to nic platné. A navíc přišli o dva vyloučené hráče, když museli předčasně do sprch Cáska a po něm Křivánek. „My jsme vlastně začali hrát až v deseti. Měli jsme dvě dobré příležitosti, ale nic z toho nebylo. Chtěli jsme bodovat, ale nepovedlo se," litoval kouč poražených.

Litol čeká těžké jaro. V tabulce je na dvanáctém místě a na čtrnáctý Loko Chomutov má náskok pouhých tří bodů. „Jsme zase na našich tradičních sedmnácti bodech," usmál se Jareš. „Jaro bude těžké. Uvidíme," dodal trenér litolského mužstva Pavel Jareš.

Rozhodčí: Vodrážka. ŽK: 5:4. ČK: 65. Cáska, 79. Křivánek (oba Litol). Diváci: 150. Poločas: 2:0.
FK Litol: Rathouský – Urban, Bohdan, M. Jareš, Korejza – Zikmund (54. Křivánek), Jindráček, Cáska, Novotný (70. Krýda) – Ezeala, Ježek (87. Š. Jereš).