LITOL – NERATOVICE/BYŠK.    0:3

Domácí fotbalisté mohou asi litovat neproměněných šancí v úvodu střetnutí. Vytvořili si tři slibné příležitosti, ale se zakončením byli na štíru.

A pak poprvé inkasovali, kdy si slabou chvilku vybral brankář Rathouský. Ten ve snaze zabránit rohovému kopu napálil míč tak nešťastně, že jej přihrál Rodrovi, který neměl se zakončením problém – 0:1. „Ta branka nás asi poznamenala," uvedl po prohraném zápase litolský lodivod Pavel Jareš.

Když přidali hosté ve druhém poločase v 51. minutě druhou branku, nebylo o vítězi pochyb. To už bylo rozhodnuto," přiznal Jareš. Hosté pak  skórovali ještě z penalty.

Branky: 16. Rodr, 51. Šulc, 81. Kozák (z PK). Rozhodčí: Bacík. ŽK: 4:2. Diváci: 280. Poločas: 0:1.
FK Litol: Rathouský – Helmich, Petrouš, Jareš (15. Černý), Čemus – Cáska, Bohdan (56. Urban), Mlčkovský, Korejza – Sosnovský (56. Přibyl), Ježek.