Litol - Sedlčany 3:1

Litol nevstoupila do utkání šťastně. Už ve 4. minutě totiž inkasovala z kopačky Chlastáka. „Od té doby jsme ale byli lepší my,“ řekl kouč Litole Pavel Jareš. Jeho tým mohl vyrovnat ve 20. minutě ale Fér trefil jen břevno. Vyrovnal se Litolským povedlo až v 63. minutě Sosnovským. „V té době jsem věděl, že vyhrajeme. Trápila nás jen koncovka, ale herně to bylo dobré,“ podotkl Jareš. Jeho tým otočil skóre v 80. minutě Mlčkovským a těsně před koncem dal týmu jistotu z penalty Petrouš.

Branky: 63. Sosnovský, 80. Mlčkovský, 88. Petrouš (z PK) - 4. Chlasták. Rozhodčí: Novotný. ŽK: 0:3. Diváci: 200. Poločas: 0:1.

Litol: Rathouský – Petrouš, Zikmund, Novotný, Černý (46. Helmich) – Jareš, Pavliš, Sosnovský, Mlčkovský – Fér (80. Valtr), Ježek (90. Bodlák).