Litol – Zápy 0:2

Nezáživný zápas nabídli svým divákům fotbalisté Litole. Jejich soupeř byl oproti nim nebezpečnější a poprávu si odvezl všechny body.

Litol mohla prohrávat už po pár vteřinách, kdy Zikmunda přeskočil míč a Slunéčko, který tak šel sám na brankáře, se se svoji střelou ukvapil a Rathouský s ní neměl problém. Na druhé straně poslal před bránu dobrý centr Sosnovský. Mlčkovský však přeskočil lépe postaveného spoluhráče Pavliše a poslal míč nad Janáčkovu bránu. Hosté otevřeli skóre ve 34. minutě, kdy rohový kop Nevěčného dobře trefil na malém vápně Petržílka a Rathouský neměl nárok.

Ve druhém poločase hosté kontrolovali svůj náskok. Zaujalo jen břevno Slunéčka. V závěru mohl vyrovnat Ježek, který ale Helmichův centr minul. Tři minuty před koncem pečetil výhru hostů hlavou Stupka.

Branky: 34. Petržílka, 87. Stupka. Rozhodčí: Kovář. ŽK: 3:3. Diváků: 250. Poločas: 0:1.

Litol: Rathouský – Helmich, Zikmund, Novotný (84. Bodlák), Černý – Jareš (75. Nikodém), Mlčkovský, Pavliš, Fér (70. Valtr) – Ježek, Sosnovský.

Zápy: J. Janáček – Horňák, Ložek, O. Janáček, Šimberský (82. Hradecký) – Novák, Jovanoski (72. Plot), Petržílka, Nevěčný – Slunéčko, Stupka (89. Hrodek).