LITOL – LITOMĚŘICE 1:4

Do zápasu vlétli Litolští doslova jako sršni. Přečkali sice dvě nepříjemné dvě nepříjemné situace před svou brankou, kdy hosté mohli jít do vedení, ale Bohdanův blok přišel včas, aby si vzápětí s další šancí Jakuba Novotného poradil domácí brankář Rathouský. A tak v 9. minutě zdánlivě ztracený míč u rohového praporku doběhl Mbah, odcentroval a nepokrytý Ezeala trefil z první přesně levý roh litoměřické branky – 1:0.

Utkání pak ještě nabylo na větší dramatičnosti. Hosté do poločasu vyrovnali a utkání se zlomilo po přestávce, kdy hostům stačila pětiminutovka k tomu, aby šli do dvoubrankového vedení. Výhru hostí pečetil Hýř. Pohár hořkosti si domácí vypili až do dna, když v 85. minutě  Bohdan neproměnil nařízený pokutový kop.

Branky: 9. Ezeala – 39. a 66. J. Dolejška, 61. Pavlíček, 80. Hýř. Rozhodčí: Fimmel. ŽK: 0:1. Diváci: 220. Poločas: 1:1.
FK Litol: Rathouský – Urban, Bohdan, M. Jareš, Korejza – Mbah, Cáska, Ezeala, Novotný (82. Zikmund) – Jindráček (78. Křivánek), Ježek.