LIBICE – BŘEŽANY  4:0

Domácí rozhodli o svém vítězství už v prvním poločase, kdy dali tři góly. Když vsítil zkraje druhé půle Beneš čtvrtou branku, byla to definitivní tečka  za góly.

„Opět se nám herně tolik nedařilo, ale byli jsme hlavně v prvním poločase produktivnější. Musím uznat, že prvních třicet minut hráli hosté velice dobře," uvedl manažer libického klubu Miroslav Tomáš. „Posledních třicet minut už bylo zbytečných, to byla holomajzna," dodal Tomáš.

Branky: 28. Billý, 34. Černý, 42. Hanuš, 52. Beneš. Rozhodčí: Velebil. ŽK: 3:2. ČK: 61. Volf (Břežany). Diváci: 130. Poločas: 3:0.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Černý, Hanuš, Kohoutek, Kalina – Beneš, Jiří Fořt (30. Pařízek), Kratochvíl (65. Novák), Zdražil (46. Mareš) – Jan Fořt (75. Faltýsek), Billý (70. Petráň).