LYSÁ N. L. – LIBICE N. C.  3:1

„Byla to spíš taková příprava. K vidění bylo hodně nepřesností na obou stranách a góly padaly po velkých chybách. Jinak to byl vyrovnaný zápas. Od začátku to bylo bezstarostné utkání, oběma týmům už o nic nešlo," vyprávěl po utkání lyský hrající trenér Josef Pavliš, který se jednou zapsal mezi střelce, když čtyři minuty před poločasem po zmatku v libické obraně vyrovnal a zavelel tak k obratu.

„My jsme měli opět problémy se sestavou, které nás provázejí už delší dobu. Tentokrát navíc chyběl Kohoutek a k němu se těsně před zápasem přidal zraněný Jirka Fořt. Na to se ale nechceme vymlouvat a utkání jsme měli zvládnout," uvedl hostující kapitán Radek Hanuš.

Právě on otevřel skóre utkání. Gólovou radost si ještě jednou zopakoval, ale proti byl praporek pomezního rozhodčího. Pak Lysá dala tři branky v řadě a bylo hotovo.

„Udělali jsme velké chyby a také se nám nedařilo v zakončení. Utkání se hrálo bez tempa, chybělo nasazení," dodal Hanuš.

Branky: 41. Pavliš, 68. D. Novák, 81. T. Kříž – 22. Hanuš. Rozhodčí: Vyhnanovský. ŽK: 2:2. Diváci: 40. Poločas: 1:1.
Slovan Lysá nad Labem: Müller – Kodeš, Šlingr, Schneiberg, Hodboď – Jelínek (78. Poborský), Pavliš, Růžička, Šťastný (46. Zítka) – T. Kříž, D. Novák.
Libice nad Cidlinou: Václavík – Černý (46. Málek), Hanuš, Billý (86. Vlasák), Kalina –  M. Novák, Jiří Fořt, Lambert, T. Zdražil (61. R. Novák) – Jan Fořt (86. L. Zdražil), Petráň.