Vykáň – Živanice 2:6

Vykáň sráží neustále individuální chyby. Stejné to bylo i v souboji s lídrem tabulky. „Ani se nedivím, že dostáváme tolik gólů. My totiž bráníme jako v okresním přeboru. Obránci dělají obrovské chyby a tím pak všechno končí,“ ulevil si zklamaný trenér Čechie Vykáň Fabio Leggeri.

Čechii vždy zdobila útočná hra. Dva góly na silného protivníka ale stačit nemohly. „Není to pro nás dobrý výsledek. I když to byl celkem vyrovnaný zápas. I my jsme měli poměrně hodně vyložených šancí a do stavu čtyři dva to bylo otevřené utkání. Soupeř ale proměnil narozdíl od nás své příležitosti,“ smutnil Leggeri. „Můžeme hrát dobře, ale není nám to nic platné, když děláme hrozné chyby. Největší problém máme momentálně v obraně,“ dodal trenér poražených.

Branky: 12. Dalekore, 50. D. Jarolím – 46., 65. a 78. Gorol, 10. Herzán, 31. Ferčák, 61. Kakrda. Rozhodčí: Kovářová. ŽK: 1:2. Diváci: 150. Poločas: 1:2.
Čechie Vykáň: Janda – Beneš, Reiter (72. Olmr), Kubek, Dimarco (65. Říha) – Vobořil, D. Jarolím, Koutenský, Kočí (60. Dlouhý) – Žampa (68. Moravec), Dalekorej.