Bohemia – Dukla Praha U19 2:3

Zápas byl hodně bohatý na šance. A nakonec celkem i na góly. Padlo jich celkem pět. Jako první se trefil poděbradský Bora. A byla to trefa více než výstavní. Podobná, jako byla k vidění od českého reprezentačního forvarda Partika Schicka na letošním EURO. Rána téměř z poloviny hřiště zapadla naprosto přesně pod břevno. Skvostný moment, fotbalová lahůdka. Zcela jasně „Palec nahoru“.

Hosté ale srovnali, a to samé se jim podařilo po brance kapitána Peterky z pokutového kopu. Šance se střídaly na obou stranách, ale šťastnější byli nakonec mladíci Dukly. Rozhodli v poslední minutě třetím zásahem.

„Dejvická U19 po celý zápas nabízela aktivní a kombinační fotbal, zatímco poděbradská U31 solidní organizaci hry a přechod do útoku,“ zažertoval na úvod obránce poděbradského mužstva Jiří Voříšek. „Průběh utkání byl vyrovnaný, kdy ani jedno mužstvo netahalo výrazněji za kratší konec. Můžeme litovat inkasované branky v nastavení, výsledku by spíš slušela remíza. Naše představení, tentokrát bez herního výpadku, můžeme hodnotit relativně kladně,” nechal se slyšet odchovanec Bohemie Voříšek.

Branky Bohemie: Bora, Peterka (z PK). Poločas: 1:1.

Bohemia Poděbrady: Václavík – Voříšek, Kubánek, Hněvsa, Uher – Soukup, Bora, Vobořil, Knobloch – Peterka, Zumas, střídali Volráb, Suchánek, Schulz.