Kutná Hora – Litol 3:3

Hostující fotbalisté byli blízko výhře, ale doplatili na neproměňování vyložených šancí. Už v prvním poločase jich měli několik. „Kdybychom v poločase vedli pět nula, nikdo by se nedivil,“ řekl litolský trenér Pavel Jareš. Jenže jeho svěřenci dali pouze dva góly.

Po přestávce domácí srovnali. „Ještě za stavu dva nula měl tutovku Sosnovský, ale zblízka přestřelil. To byl zlomový moment,“ uvedl Jareš.
Pak ještě jednou Litol vedla, ale domácí stihli pět minut před závěrečným hvizdem srovnat. „Je to škoda, ale podali jsme nejlepší výkon na jaře. Hráli jsme výborně,“ dodal kouč Litole.

Branky Litole: Sosnovský, Ježek, Moško. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 2:4. Diváků: 150. Poločas: 0:2.
Litol: Skuhravý – Petrouš (20. Helmich), Zikmund, Mikluščák, Černý – Jareš, Pavliš, Moško, Nikodim (80. Bošina) – Sosnovský, Ježek.