Hrálo se ve dvou skupinách po třech týmech. Zápas byl na dvakrát dvacet minut. Poslední zápas o umístění se hrál na dvakrát pětadvacet minut.

Zápasy ve skupině

Pátek - Plavy (I.B třída) 2:1

„První branku obstaral ze samostatného úniku Grospič. Soupeř ale brzy vyrovnal. Ve druhé půli se nám podařilo dát druhou branku a konec zápasu jsme si už pohlídali,“ řekl k utkání střelec první pátecké branky Martin Grospič.

Branky Pátku: Grospič, Churavý. Poločas: 1:1.

Pátek - Železný Brod (krajský přebor) 0:0

„Vzhledem k výsledku zápasu Brod a Plavy jsme museli vyhrát, abychom hráli finále. Bohužel remíza nás poslala hrát pouze o třetí místo. Byl to ale asi nejpovedenější zápas na turnaji a na klucích bylo vidět, jak je mrzí, že se nepostoupilo do finále,“ komentoval po zápase trenér Pátku Luboš Vondra.

O 3. místo

Pátek - Košťálov (I.A třída) 1:1 na penalty 3:2

„Při vedru, které panovalo, byla znát na obou týmech únava. Soupeř dal deset minut pře koncem branku. V poslední minutě krásnou střelou vyrovnal Chvalovský a při penaltách jsme byli šťastnější,“ řekl Marek Paclík, pátecký fotbalista.

Branka Pátku: Chvalovský. Poločas: 0:0.

„Druhé místo jsme sice neobhájili, ale medaili do Pátku vezeme. A navíc byl nejlepším hráčem turnaje zvolen Martin Grospič. Pak jsme skočili do Jizery a jeli slavit,“ smál se hrající předseda klubu Jaromír Bulíř.

Za TJ Pátek nastoupili: Technik - Bulíř, Bartheldy, Paclík, Bureš, Kalina, Tomek - Beran, Stibor, Jirásek, Churavý, Knypl, Svoboda, Chvalovský, Fiedler - Grospič, Leština, Mojžíš.