Běsnění domácího hráče byla hodně silná káva. Vše začalo faulem hostujícího hráče na domácího borce. To neunesl Koudelka a rozběhl se jednat. „Koudelka přiběhl, našeho hráče nakopl, pak mu dal pěstí a na zemi na něj šlápl. Až potom ho jeho spoluhráči odtrhli,“ popsal celou situaci hrající předseda dymokurského klubu Martin Malát.

Tím však všechno neskončilo. „Hráč Kamenného Zboží dostal červenou kartu, ale ze hřiště nechtěl odejít. Vyhrožoval hráčům i rozhodčímu. Pak se odebral k odchodu, ale následně se rozběhl a napadl rozhodčího, který po jeho ataku skončil na zemi. Pak zakročili hráči obou mužstev,“ uvedl Malát.

Toho počínání Koudelky pořádně zaskočilo. „Choval se jako smyslů zbavený. Zažil jsem už hodně a ani náš tým nebyl dříve zrovna svatý, ale aby se někdo takto choval a kopal do ležícího hráče? To ne. To jsem nikdy neviděl a doufám, že už nikdy neuvidím,“ kroutil hlavou dymokurský hrající předseda.

Koudelka nebyl jediný, kdo viděl zblízka od rozhodčího Vlka červenou kartu. Byl už třetí v pořadí. Předtím odešli do sprch jeho spoluhráči Václav Tržický a Ondřej Jupa.

K zápasu i celému incidentu se vyjádřil také předseda klubu z Kamenného Zboží Josef Skořepa. „Byla to od začátku holomajzna. Nebyl to fotbal, byla to kopaná,“ řekl Skořepa. „Ve druhém poločase začaly ostřejší souboje přecházet ve strkanice. Rozhodčí to možná podcenil, mohl dát více žlutých karet a třeba i červenou. Naši hráči se pak zachovali tak, jak se zachovali,“ uvedl předseda Kamenného Zboží.

Jenže to hlavní mělo teprve přijít. Šest minut před koncem. Zkrat hráče a následný konec utkání. „Emoce k fotbalu patří, ale musí to mít nějaké hranice. Náš hráč Koudelka vypěnil a takhle to dopadlo. Jsme přece lidi a měli bychom některé situace nějakým způsobem ustát,“ nebylo příliš do řeči Josefu Skořepovi. „Nechci se Koudelky zastávat, ale jeho zkratu předcházel nešetrný zákrok na našeho hráče. A Koudelka si to šel vyříkat. Ale jeho jednání pak bylo nepřiměřené,“ dodal šéf domácího klubu.