Čelákovice – Bohemia 0:5

Na začátku měly oba celky velkou příležitost. Skóre se ale měnilo až ve 28. minutě, kdy napřáhl hostující Nedorost a jeho rána skončila v síti. Za sedm minut přidal druhý gól Bohemie hlavou po krásné akci Brabce Voříšek.

Domácí měli tlak ze začátku druhého poločasu, do šance se ale nedostali. A tak udeřila potřetí Bohemia. Voříšek sklepl míč Mihovskému a ten pálil přesně. Rozložení domácí pak inkasovali ještě dvakrát, do černého mířili parádně Brabec a na konci zápasu Rulc.

„Do prvního gólu jsme byli lepší než Poděbrady, po první brance se nám to rozpadlo a po druhém gólu byly Poděbrady jasně lepší a dominovaly. My jsme už jen počítali góly," smutnil po utkání trenér Unionu Čelákovice Radek Skuhravý. „Jejich první střela na bránu skončila gólem a nám se hra rozpadla. Soupeř byl na koni. Potom se projevil rozdílový hráč Matěj Brabec, který podržel balon a rozděloval míče. Nám takový hráč chybí," chválil středopolaře soupeře Skuhravý.

„Podali jsme výborný výkon. Hráli jsme hodně dobře, k bojovnosti a nasazení jsme přidali i fotbalovost. Navíc jsme stříleli krásné branky. Pro soupeře je tak vysoká porážka asi krutá, první poločas byl totiž vyrovnaný. Po třetí brance ale Union zcela odpadl a my jsme mohli přidat další dvě branky," radoval se asistent trenéra Bohemie Miroslav Dolejš.

Branky: 28. Nedorost, 35. Voříšek, 58. Mihovský, 67. Brabec, 88. Rulc. Rozhodčí: Kvasnička. ŽK: 2:1. Diváci: 50. Poločas: 0:2.
Union Čelákovice: Petr Bařina – O. Koch (76. Bernard), Bílek (61. Arazim), Pavel Bařina, Dosoudil (46. P. Koch) – Kadeřábek, Matějka, Szabo, Kolovecký – Náhlovský (66. Parůžek), Slunéčko (71. Vacek).
Bohemia Poděbrady: Václavík – Havierník, Bobek, Suchánek (82. Tománek), Kubánek – Rulc, Hruška (79. Brtna), Brabec, Nedorost – Mihovský, Voříšek (71. Hněvsa).