Sokoleč – Chlumec B 3:5

„Šílená generálka, těžko hledám slova,“ byl hodně rozladěný trenér sokolečského týmu Jan Hlavatý. „Zápas rozdílných poločasů, já jsem špatně komunikoval s vedením soupeře a na zápas byl pouze jeden hlavní sudí a ten utkání řídil dost zvláštně. Mrzí mě, že jsme opět hráli na umělé trávě a popravdě si neumím ani představit, jak bude vypadat příští sobota, kdy máme odehrát první mistrovské utkání jarní části sezony. Zatím nejsou přírodní hřiště připravena na začátek sezony,“ přemýšlel nahlas kouč Sokolče.

Pak ještě popsal důležité momenty utkání. „Po úvodním oťukávání nám v 19. a 20. minutě soupeř dvakrát vysloveně namazal na úvodní dvě branky Provazníka. Vzápětí ihned korigoval střelou z dálky na 2:1. Nám se ještě do poločasu podařilo zvýšit na 3:1 krásnou akcí založenou na presingu brankou Nekvindy. Nutno ale podotknout, že soupeř měl také šance a poločasový výsledek mohl být klidně 3:3. Druhý poločas bylo všechno špatně, špatně jsem prostřídal, špatně jsem vedl tým, špatně jsem reagoval, spíše nereagoval na vývoj druhého poločasu. Svým klukům se za toto omlouvám,“ sypal si popel na hlavu trenér Hlavatý.

Branky: Provazník 2, Nekvinda. Poločas: 3:1.

Sokoleč: Shokodko – Trumpus, Skokan, L. Hruška, Fink - Javorek, Svoboda, Nekvinda, Kozel - Hlaváč, Provazník, střídali Chursinov, Nágl, R. Hruška, Tafel.