SOKOLEČ – ČÁSLAV B 4:3

„Po minulém týdnu jsme výhru potřebovali. A navíc je určitě zasloužená," pochvaloval si trenér vítězného mužstva Stanislav Košek. My jsme hráli prvních třicet minut fotbal té nejvyšší úrovně v této soutěži. Půlhodinka byla opravdu výborná, dali jsme v ní navíc tři branky. Pak jsme trochu zazmatkovali a soupeř dvěma góly snížil. Ovšem pak jsme přidali čtvrtý gól a soupeř snížil až v závěru. Mohli jsme dát víc branek, ale na tuto soutěž to bylo fakt oboustranně výborné utkání. Rozhodla naše kvalita, kluci zaslouží pochvalu," byl spokojený Košek.

Branky: 12. P. Němec, 18. a 31. Čáp, 51. Šťastný – 37. Martínek, 41. Mlynka, 89. Ronovský. Rozhodčí: Zdeněk. ŽK: 1:1. Diváci: 100. Poločas: 3:2.
SK Sokoleč: Kun – Kotek, Šťastný, Šváb, Macháček (46. Košický) – P. Němec (84. Zelený), Kozel, Vodvářka, Auer – Čáp, Slavík (80. Mojžíš).