Úvaly – Ostrá 3:1

Domácí vykročili rázně za svým vítězstvím už v prvním poločase, kdy dali dvě branky. Jako první se trefil Štěpánek, po něm hned za šest minut Vít. A když po přestávce přidal svou druhou branku v utkání Štěpánek, bylo rozhodnuto. Hosté alespoň korigovali stav čestným gólem, mezi střelce se zapsal Matysík.

„Diváci, kteří se rozhodli sledovat rozlučku Tomáše Rosického, udělali dobře. Hrál se podprůměrný fotbal, v utkání byli domácí lepším týmem,“ uvedl k utkání trenér poraženého mužstva Jiří Kafka. Více se mu do rozboru utkání nechtělo. „Domácí měli tři šance a dali tři góly, my jsme měli jednu šanci a tu jsme také proměnili,“ hlesl kouč Ostré, který po sezoně u mužstva končí a bude působit v Benátkách nad Jizerou.

Branky: 29. a 68. Štěpánek, 35. Vít – 77. Matysík. Rozhodčí: Cupl. Bez karet. Diváci: 80. Poločas: 2:0.
Sport. sdružení Ostrá: Štěpánek – Moudrý, Bureš, Vild, Řezníček (72. Hořák) – Hudec, Habrun, Novotný, Müller (46. Bejbl) – Matysík, Mareš (46. Saňa).