„Zlepšení ale přišlo z naší strany jen v tom, že jsme dostali o jeden gól méně," narážel po nepovedeném utkání poděbradský kapitán David Rulc na předchozí dva šestibrankové debakly.

Soupeř z Dlouhé Lhoty předvedl na půdě Bohemie velkou kvalitu. „Byli daleko lepší než my. My jsme neměli vůbec nic, neměli jsme žádnou vyloženou šanci. A oni mohli dát další tři góly," hodnotil utkání poděbradský kapitán. „Soupeř nás prostě přehrál, byl fotbalovější," přiznal.

Mužstvo z lázeňského města dostalo v posledních třech střetnutích sedmnáct gólů. To je dost tristní bilance. „Musíme se z toho zvednout. Je to ale těžké. Jsme mladý tým bez větších zkušeností. Můžeme to snad jen ubojovat a to v tomto zápase rozhodně nebylo," dodal Rulc.

Zvedne se Bohemia v sobotním utkání na trávníku Červených Peček, které mají shodně čtyři body?

To tým Ostré je v lepším rozpoložení. Nováček zatím šlape velice dobře. Naposledy vyhrál na půdě Rejšic přesvědčivě 3:0. V tabulce je třetí s tříbodovou ztrátou na vedoucí Suchdol. „Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou. Začali jsme aktivně a z mnoha šancí jsme udeřili," byl spokojený vedoucí mužstva Ostré Josef Červinka.

Ostrá pak po změně stran přidala další dvě trefy a v klidu si došla pro tři body. „Domácí neměli žádnou šanci. Kaňkou zápasu bylo jen zbytečné vyloučení Tomáše Moudrého. Vítězství je zcela zasloužené, byli jsme jasně lepší," uvedl Červinka.

Druhý gól vítězů dal Remenec a díky němu nyní visí v Ostré prapor. „Pan Moravec řekl, že až dá Remenec gól, vyvěsí prapor. Takže tady bude viset na jeho počest," přidal perličku Červinka a s vážností dodal: „Kluci hráli tak, jak mají hrát."