Na kontě má Dominik Kočí v právě probíhajícím ročníku soutěže třináct branek. Šest z nich vstřelil právě Oseku. „Na ten se mi v této sezoně dařilo,“ usmál se autor čtyř víkendových tref. „S metou třinácti branek jsem spokojený, je to z tohohle hlediska moje nejpovedenější sezona,“ přidal Kočí, který si rád poslechne skupinu Rybičky 48.

Čtyři góly v jednom utkání ještě nedal. „Nikdy v životě jsem nedal čtyři góly v jednom zápase, mým maximem byly dva góly. Nikdy jsem nebyl žádný velký střelec, když jsem se trefil dvakrát v sezoně, tak to byl úspěch. Až teď proti Velkému Oseku se mi podařilo vstřelit čtyři branky v jednom zápase,“ těšilo civilním povoláním pracovníka ve skladu s elektronikou.

Překvapení to nebylo jen pro něho, ale i pro spoluhráče. „Byli překvapeni, asi tak jako já, že se mi to povedlo,“ smál se pětadvacetiletý nučický fotbalista.

Hráčská pokladna se v kabině Nučic plnit nebude, nějaké všimné ale bude muset spoluhráčům dopřát. „Do hráčské kasy nic platit nebudu, nic takového tam vypsaného nemáme. Ale určitě nějaký metr piv a kolečko panáků na rozlučce budu muset zaplatit,“ má jasno milovník rybaření.

Z fotbalového utkání okresního přeboru Jestřabí Lhota - Ratboř
OKRES: Jediným pořádným loupežníkem se stala Kouřim

Ze svých čtyř branek vybral jako nejpovedenější hned tu první. „Za nejhezčí považuji ten první gól, i když byl velice šťastný. Od pravé lajny jsem centroval a míč zapadl na zadní tyč,“ uvedl Kanonýr Deníku.

Dříve hrál za Kouřim nebo tým Umbro Praha. Kde se mu líbilo a dařilo nejvíce? „Jak v Umbru, tak i v Kouřimi se mi líbilo, hrál jsem v obou týmech v mládežnických kategoriích. V Umbru stojí za zmínku bronzová medaile z mezinárodního turnaje. Nebo také několik turnajů, kde jsem mohl nastoupit proti týmům jako jsou Sparta, Slavia nebo Bohemians. SK Umbro byl soukromý fotbalový tým, kde jsme hráli pražskou I.A třídu, proti týmům jako je Tempo, Zličín, Vyšehrad… Trénovali jsme v Čestlicích a domácí zápasy jsme hráli ve Štěrboholech. V Kouřimi jsem poznal mnoho skvělých spoluhráčů a kamarádů, proti většině z nich nastupuji dodnes v okresním přeboru,“ dodal Dominik Kočí.

Mezi mládežníky vynikl Tomáš Hedrlín ze sdruženého týmu Poříčany/Liblice. V zápase okresního přeboru dorostenců nastřílel čtyři góly.


Načítám tabulku …