V PÁTEK

ČFL A: Příbram B – Plzeň B (10:30)

ČFL B: Ml. Boleslav B – Teplice B (15:30)

V SOBOTU

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: Příbram – Vyškov

ČFL A: Benešov – Domažlice (10:15), Hostouň – SK Rakovník (10:30), Králův Dvůr – Písek (10:30), Povltavská FA – Vyšehrad (10:30, hř. Štěchovice)

ČFL B: Velvary – Zápy (15:30)

Divize A: Beroun – Č. Budějovice B (10:15), Hořovice – Mariánské Lázně (10:30)

Divize B: Tn Rakovník – Kladno (10:15), Český Brod – Dobříš (15:30), Slaný – Neratovice (15:30)

Divize C: Poříčany – Hlinsko (15:30), Kutná Hora – Čáslav (10:15), Tochovice – Letohrad (15:30), Horky n. J. – Trutnov (15:30)

Krajský přebor: Dobrovice – Lhota, Nespeky – Boh. Poděbrady, Klíčany – Hřebeč (10:15), Kosoř – Lysá n. L.

I. A třída – skupina A: Klecany – Vestec (10:30), Nelahozeves – Mníšek p. Br., Doksy – Sp. Příbram, Podlesí – Jíloviště (10:15), Nové Strašecí – SK Rakovník B, Votice – Libušín, Zdice – Sedlec-Prčice, Chlumec – Velká Dobrá

I. A třída – skupina B: Pš. Mělník – Čelákovice, Dolní Bousov – Hlízov, Čáslav B – Sn Poděbrady (14:30), Rejšice – Luštěnice, Průhonice – Pěčice, Sokoleč – Divišov, Jesenice – FC Mělník

I. B třída – skupina A: Rudná – Hostouň B, Mšec – Kladno B, Velké Přítočno – Loděnice

I. B třída – skupina B: Bakov – Velvary B, Kralupy – Byšice (10:15), Stará Boleslav – Libčice (10:15), Chotětov – Hovorčovice, Radonice – Lužec

I. B třída – skupina C: Vrdy – Ostrá, Pátek – Rožďalovice, Jíkev – Milovice, Bílé Podolí – Liblice

I. B třída – skupina D: Suchdol – Olbramovice, Uhlířské Janovice – Sázava, Jílové – Říčany, Teplýšovice – Jevany, Vyžlovka – Úvaly (10:15)

I. B třída – skupina E: Čisovice – Daleké Dušníky, Lety – Tlustice, Nová Ves p. Pl. – Černolice (10:30), Jinočany – Sedlčany B, Rožmitál p. Tř. – Milín (10:30)

okresní přebor: Hrubý Jeseník – Polaban Nymburk B, Kostelní Lhota – Kněžice, Všejany – Vykáň, Loučeň – Kostomlaty nad Labem, Tatce – Bohemia Poděbrady B

III. třída – skupina A: Litol – Stratov

III. třída – skupina B: Kovanice – Kamenné Zboží, Všechlapy – Mcely

III. třída – skupina C: Opočnice – Sloveč

III. třída – skupina D: Chrást – Poříčany B (14)

IV. třída – skupina A: Struhy B – Hradišťko, Straky B – Bobnice/Dvory, Stará Lysá má volno

IV. třída – skupina B: Záhornice – Křečkov B, Sány/Opolany B – Žitovlice-Pojedy, Bobnice B – Netřebice, Chleby – Vrbice.

V NEDĚLI

FORTUNA:LIGA: 16:00 Mladá Boleslav – Slovácko

Divize A: Sedlčany – Rokycany (15:30)

Krajský přebor: Velim – Povltavská FA B, Vlašim B – Poříčí n. S., Nymburk – Komárov, Č. Brod B – Tuchlovice

I. A třída – skupina B: Mnichovo Hradiště – Záryby

I. B třída – skupina A: Zavidov – Braškov, Klobuky – Švermov, Slaný B – Lány, Jedomělice – Lubná

I. B třída – skupina B: Líbeznice – Holubice, V. Borek – Kosmonosy B

I. B třída – skupina C: Semice – Sadská, Pečky – Býchory, Městec Králové – Žiželice

I. B třída – skupina D: Kondrac – Senohraby, Miřetice – Kunice (13:30)

I. B třída – skupina A: Petrovice – Králův Dvůr B, Cerhovice – Dobříš B

okresní přebor: Přerov nad Labem – Třebestovice, Předhradí – Městec Králové B

III. třída – skupina A: Lysá nad Labem B – Sadská B, Milovice B – Semice B, Milčice – Straky,

III. třída – skupina B: Ostrá B – Křinec (10.15), Krchleby - Budiměřice-Šlotava

III. třída – skupina C: Běrunice – Velenice, Pátek B – Dymokury, Křečkov – Slovan Poděbrady B

III. třída – skupina D: Libice nad Cidlinou – Hořátev, Odřepsy – Sokoleč B, Kounice – Sány/Opolany

IV. třída – skupina A: Tatce B – Seletice, Litol B – Všechlapy B, Bříství – Drahelice

IV. třída – skupina B: Vestec - Hrubý Jeseník B, Košík má volno.

Není-li v závorce uvedeno jinak, začínají zápasy v 16:30 hodin.