Utkání v Litoli bylo hodně zajímavé. Dva neuznané góly na straně domácích, jeden na straně hostí, neproměněná penalta domácím zkušeným borcem Adamem Petroušem a nakonec těsné vítězství domácích. „Byli jsme asi kapku aktivnější, ale byla na nás patrná nervozita z důležitého zápasu. Hosté neměli v prvním poločase žádnou šanci. Rozhodla branka do šatny, kterou dal z trestného kopu Cáska," vyprávěl po utkání litolský kapitán Václav Sosnovský.

Pět minut po změně stran nedal Petrouš penaltu. „Poprvé změnil stranu a poprvé neproměnil," nedělal z toho velkou vědu Sosnovský.

Pak pojistil vedení domácích Ezeala. Dvanáct minut před koncem hosté utkání svým gólem zdramatizovali. „Ale žádný tlak si hosté nevytvořili, spíš jsme mohli vedení pojistit. Jsme rádi, že to takhle dopadlo," mnul si spokojeně ruce litolský kapitán Sosnovský.

Čelákovice si to pěkně pokazily. V zápase se Žatcem nebyly horším týmem, přesto dostaly čtyři góly a žádný nedaly. „Když se někdo podívá na výsledek, tak si řekne, že to bylo jasné. My jsme ale za prvních dvacet minut zazdili čtyři vyložené příležitosti," připomněl sekretář čelákovického klubu Milan Šikl. „Pochopitelně jsme je nedali, oni nám pak po naše rohu utekli a už jsme prohrávali," pokračoval Šikl.

Po přestávce mohl srovnat Olmr, ale také nebyl úspěšný. „Od sedmdesáté minuty měli navrch hosté a přidali druhý gól. To jsme si v obraně počínali trochu lehkovážně. Pak se vyznamenal výborným zákrokem Hlaváček, ale v posledních třech minutách jsme dostali ještě dva góly," litoval sekretář Unionu.

Hosté měli ve svém středu hráče z Mostu a jejich síla byla velká. „Také to byli jejich nejlepší hráči. My jsme ale byli v prvním poločase o něco lepší, dařila se nám kombinace a dostávali jsme se do koncovky. Jen se nám nedaří šance proměňovat," dodal Šikl.