Nejspokojenější mohou být tedy v lázeňském městě, ale bod je pro mužstvo Bohemie málo. Bezbrankovou remízu uhrálo s týmem Spartaku Příbram. „Byl to důležitý zápas. Škoda," litoval bodové ztráty poděbradský útočník Jan Jirásek.

Jeho družina měla sice více šancí než hosté, ale žádnou nedokázala přetavit v gól. „Je to pořád stejné. Je důležité, že jsme nedostali gól. Ve finální fázi jsme ale pokazili přihrávky. Stačilo by nám dát nějaký blbý gól, abychom se zvedli," narážel Jirásek na smutnou bilanci svého týmu, který zatím na jaře nedal žádný gól. „Šance jsme na to měli. A když už to přišlo, tak šla střela do tyče," popsal moment z 55. minuty, kdy trefil Billý tyč. „Každopádně je to pro nás ztráta, hrálo se vlastně o šest bodů. A my jsme to nedotáhli do vítězného konce," dodal Jirásek.

Nymburský Polaban to měl hodně těžké. Hrál na půdě Ovčár, které usilují o postup. Polaban prohrál 1:2, přestože vedl po gólu Grospiče. „Domácí byli fotbalovější, nám se ale dařily brejky. Sice jsme bojovali, ale výsledek je asi zasloužený," hodnotil utkání nymburský kapitán František Farkaš.

Domácí byli fotbalovější a častěji drželi míč, brejky hostí však byly hodně nebezpečné. „Jeden se nám povedl a šli jsme do vedení. Do půlky jsme ale o vedení přišli," ulevil si Farkaš.

A byl to právě on, kdo předtím svůj tým podržel. Hlavou vyrazil míč na brankové čáře. A jednou se vyznamenal gólman Janura. V závěru Ovčáry rozhodly o své výhře. „Mohli jsme myslet na bod," řekl Farkaš.

Více však hosty mrzelo zranění Jaroslava Bošiny, který musel v poločase odstoupit. „Měl tržnou ránu na hlavě. Měl tam pořádnou díru a musel do nemocnice na šití," uvedl kapitán Polabanu.

To Semice prohrály 2:3 doma. Měly to ale také velice těžké. Dvakrát dokázaly na gól Nové Vsi pod Pleší odpovědět, potřetí už se jim to nepodařilo. „Nová Ves má silný mančaft. My jsme bojovali, kluci zaslouží pochvalu. Chyběl nám kousek štěstí, abychom získali alespoň bod," vyprávěl po utkání semický vedoucí mužstva Miroslav Čepelka.

Domácím citelně chyběli vykartovaní Neuhausel a Koštíř. Navíc byl nemocný Novák. „Byl to pro nás smolný zápas. Soupeř byl asi nejlepší, s jakým jsme na jaře hráli. Ale i my jsme hráli dobře," byl spokojený Čepelka.

Jeho tým dvakrát vyrovnal, ale nakonec to nebylo nic platné. „A to nás ještě za nerozhodného stavu jedna jedna dvakrát fantasticky podržel Fišer. Když dali hosté třetí gól, už si to pohlídali," dodal vedoucí mužstva.