Stará Lysá – Příbram  7:0

Od prvních minut bylo jasném, kdo bude vládcem hrací plochy. Už ve třetí minutě se trefila hrající trenérka Jedličková, čerstvá čtyřicátnice. Do poločasu vedly domácí fotbalistky třígólovým rozdílem. A to ještě Vařečková mířila jednou do tyče.

Příbramská děvčata se z aktivity domácích nemohla vyprostit, rychlejší přihrávky a pohyb jim dělaly problémy, první střelu na branku vyslaly až ke konci prvního poločasu. Gól však za celý zápas nedaly.

Po změně stran se obraz hry nezměnil. A to se také projevilo na konečném výsledku. První branku mezi ženami si připsala starolyská Kohlová.

„Během třiadvaceti minut jsme utkání rozhodly. Podařilo se nám hned z první akce dát gól a proměnit další šance, které se nám v minulých zápasech nedařilo zejména v prvním poločase proměňovat. Zápas jsme měly pod kontrolou a s chutí si zahrály,“ řekla po zápase hrající trenérka starolyského družstva Martina Jedličková.

Branky: Soukupová 2, Jedličková, D. Zelníčková, Linhartová, Kohlová, Vařečková. Poločas: 3:0.