Bohemia Poděbrady – Kbely 6:0

„Jsme velmi spokojeni jak s výsledkem, tak i s předvedenou hrou. Pochvalu jsme dostali i od soupeře. Klukům jsem ale říkal, ze jenom blbec má formu v přípravě a je třeba podobné výkony předvádět i v zápasech, kde už půjde také o mistrovské body,“ řekl po utkání hrající trenér Bohemie Tomáš Kubánek.

„První poločas nám velmi dobře vycházel presink a soupeři jsme s ním dělali velké problémy. Navíc jsme byli velmi produktivní a všechno korunoval Martínek, který přehodil brankáře Malíka levačkou z prvního doteku ze čtyřiceti metrů. První povedený moment Ondry od začátku ledna, ale stál opravdu za to,“ rýpl si v žertu do útočníka Kubánek. „Zajímavostí je, že v prvním poločase za nás nastoupil jen Matěj Novák, který neprošel u nás nějakou mládežnickou kategorií,“ přidal kouč poděbradského mužstva.

Matěj Vlk ještě v dresu Mladé Boleslavi B
Odchovanec Polabanu Matěj Vlk míří do Varnsdorfu. Je to krok vpřed, říká

„Druhou půli jsme pod vědomím výsledku trochu polevili, přesto jsme soupeři stále dělali velké problémy a naopak soupeře skoro do ničeho nepouštěli. Cením si udržené nuly vzadu a vstřelit šest gólu je také fantastické. Ale jak jsem říkal, je potřeba to potvrdit i v následujících zápasech,“ dodal Tomáš Kubánek.

Branky: Novák 3, Martínek 2, Křivský. Poločas: 4:0

Bohemia Poděbrady – 1. poločas: Fiška - Schulz, Svoboda, Hněvsa, Soukup - Vokatý, Havránek, Kubánek - Martínek, Novák, Křivský. 2. poločas: Málek - Zumas, Svoboda (65. Zima), Hněvsa, Soukup (65. Schulz) - Králík, Havránek, Kubánek (65. Vokatý) - Nykodým, Novák (65. Křivský), Kalina.