ŽATEC – LITOL   4:1

Začátek byl opatrný z obou stran, oba celky chybovaly v rozehrávce. „Ale rozhodně nás domácí nepřehrávali, i když byli posíleni o hráče Mostu." uvedl litolský trenér.

Velkou šanci měl Ježek, ale mířil jen do gólmana. A tak udeřilo na straně druhé. „Ve druhé půli jsme chtěli být aktivní, ale brzy jsme inkasovali," litoval Jareš.
Po této brance se hosté vzchopili a Ježek přece jen snížil. „Pak jsme sahali po bodu, domácí byli jako opaření," řekl kouč sršňů.

Ovšem vyrovnání se nekonalo, naopak domácí v posledních pěti minutách udeřili ještě dvakrát. „O bytí a nebytí tak budeme hrát v Čelákovicích," dodal Jareš.

Branky: Bešík, Mahmutovič, Heinc (z PK), Rosendo –  Ježek. Rozhodčí: Aubrecht. ŽK: 1:2. Diváci: 80. Poločas: 1:0.
FK Litol: Rathouský – Lemchi, Petrouš (76. Křivánek), M. Jareš, Červenka – Urban (52. Herzán), Ezeala, Bohdan, Korejza (65. Sosnovský) – Cáska, Ježek.