„Začali jsme naivně a brzy jsme dostali první gól," zlobil se litolský kormidelník Pavel Jareš. „Potom se nám ale podařilo skóre otočit a na začátku druhé půle jsme vedli dva jedna," uvedl Jareš.

Jenže jeho tým vedení neudržel a nakonec nezískal ani bod. „Tak zkušené mužstvo, jaké máme, dohrálo utkání naivně. Místo toho, abychom hráli odzadu, začali jsme hru otevírat. Soupeř se dostal brankou na dva dva na koně. Domácí hlavně více chtěli," uvedl litolský trenér.

Ten se po zápase zlobil na hlavního arbitra utkání. „Rozhodující branka padla ze sporné penalty. Pokud ale my naši naivitu neodstraníme, nemůžeme bodovat," pustil se i do svého mančaftu.

Pochopitelně spokojený byl domácí tábor. „Chtěli jsme hrát po stranách a to se nám dařilo. Tam má Litol problémy. Důležité bylo, že jsme proměnili první šanci. Pak ale soupeř vyrovnal a tím jsme ho posadili do sedla. Po druhém gólu hostí jsme zkusili hru s vyšším tlakem na balon, měli jsme více šancí a nakonec jsme vyhráli. Dařily se nám standardní situace, výsledek je zasloužený a my jsme spokojeni," řekl domácí kouč Václav Kysman.